جام جهانی / شناسه خبر: 78380 / تاریخ انتشار : 1397/3/26 18:55
|
فرانسه 2 - استرالیا 1

سه امتیاز عذاب‌آور فرانسه

پرستاره‌ترین تیم جام مقابل استرالیا به دردسر افتاد، ولی به زحمت فراوان توانست سه امتیاز را به دست آورد.

ایران ورزشی آنلاین / فرانسه، پرمهره‌ترین و گرانترین تیم جام جهانی چیزی نمانده بود که در بازی اول گرفتار استرالیا شود، ولی در نهایت توانست حریف سرسختش را با گل دقیقه 80 پوگبا 2 بر یک شکست دهد.

فرانسه بازی را خوب شروع کرد و در هشت دقیقه نخست چهار شوت به چارچوب دروازه حریف داشت، ولی استرالیا فشار اولیه را پشت سر گذاشت و با دفاع منسجم اجازه نداد حریف پرستاره‌اش در ادامه این نیمه به فرصت دیگری برسد.

فرانسه نیمه دوم را با ریتم تندتری شروع کرد و در دقیقه 58 روی فرار گریزمان به یک ضربه پنالتی رسید. داور ابتدا خطای مدافع استرالیا را تشخیص نداد، ولی با تذکر کمک داور ویدیویی و با بازبینی صحنه در تصمیمش تجدید نظر کرد. گریزمان خودش پشت توپ ایستاد و فرانسه را به گل رساند.

به نظر می‌رسید تیم دشان بعد از این گل با آرامش بیشتری بازی کند و بتواند به گل‌های بعدی برسد، ولی اشتباه مبتدیانه اومتیتی استرالیا را به یک پنالتی بادآورده رساند. تنها چهار دقیقه بعد از گل فرانسه، مدافع این تیم روی یک سانتر توپ را با دست زد. جدیناک، کاپیتان باتجربه استرالیا با فریب لوریس تیمش را به تساوی رساند.

دشان برای باز کردن دفاع فشرده استرالیا، دو بازیکن تازه‌نفس به زمین فرستاد و ژیرو و فکیر جانشین گریزمان و  دمبله شدند. تعویض بعدی ورود متوییدی به جای تولیسو بود. دقایقی بعد از این تعویض فرانسه توسط پوگبا به گل برتری رسید تا سه امتیاز اول را به دست آورد.

فن‌مارویک، سرمربی استرالیا برای فرار از شکست دنیل ارزانی را به زمین فرستاد، ولی این تیم دیگر فرصتی برای جبران نداشت.

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78380
captcha
تازه ها
بیشتر