ورزش ایران / شناسه خبر: 78329 / تاریخ انتشار : 1397/3/25 21:56
|
بهترین دارو در فوتبال برد است

کارلوس کی‌روش: سوپر نتیجه خلق شد

من همیشه گفتم بهترین دارو در فوتبال برد است. وقتی می برید روحیه رشد می کند. اما چیزی برای جشن گرفتن نداریم. باید متواضع بمانیم.

ایران ورزشی آنلاین / حمیدرضا عرب- سنت پترزبورگ / کارلوس کی روش درابتدای صحبت هایش در نشست خبری پس از بازی با مراکش گفت: بعد ازسال ها که در این کار بودم، همیشه اولین بازی درجام جهانی برایم سخت بوده. آن ها(تیم مراکش) ما را مطالعه کرده بودند. ما هم می دانستیم مراکش حمله می کند. استراتژی ما روشن بود. می خواستیم به آن ها شکست روانی وارد کنیم. ما در دقایق بعد از مالکیت مراکش، بازی را در دست گرفتیم. آن ها انتظار چنین بازی سختی نداشتند. آن ها متعجب شدند. 

کی روش که خوشحال به نظر می رسید ادامه داد: من دومین مربی پرتغالی هستم که اولین بازی اش در جام جهانی را می برد. درباره تاریخ سازی در این جام هم چیزی نمی دانم. باید فکرکنم.

کی روش که سعی می کرد منطقی حرف بزند، درباره آینده تیمش در جام گفت: دربازی های بعد این طوری بازی نمی کنیم. تیم مراکش  مهارت خاصی داشت ولی ما می خواستیم آن ها را ناامید کنیم. اما درباره اسپانیا باید بگویم همه بازیکنان این تیم گلزن هستند. برد مراکش را به هواداران واقعی ایران تقدیم می کنم. تاکیدمی کنم هواداران واقعی.

فوتبال از سیاست جداست. سوپرمن فقط در کارتون ها و فیلم های بچگانه است. هیچ سوپرمنی اینجا نیست. با هم سوپر نتیجه خلق کردیم. چه اشکالی دارد ما فقط دفاع کنیم؟

کی روش در ادامه حرف هایش تاکید کرد:من همیشه گفتم بهترین دارو در فوتبال برد است. وقتی می برید روحیه شما رشد می کند. اما چیزی برای جشن گرفتن نداریم.باید متواضع بمانیم. ما می توانیم مقابل اسپانیا و پرتغال هم خوب بازی کنیم. با تیم هایی بازی داریم که جهانی هستند و تمام مردم دنیا پشت آن ها هستند. حتی برزیلی ها هم پشت پرتغال و اسپانیا هستند.

درپایان حرف هایم از روس ها بابت ایجاد امکانات عالی تشکر می کنم.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78329
captcha
تازه ها
بیشتر