جام جهانی / شناسه خبر: 78273 / تاریخ انتشار : 1397/3/24 22:03
|

چرچسوف مثل پیتزی شوکه است

مربیان عربستان و روسیه بعد از بازی افتتاحیه اعتراف کردند که باور چنین نتیجه‌ای آسان نبود.

ایران ورزشی آنلاین / سرمربی عربستان پس از شکست ۵ بر صفر تیمش برابر روسیه اعتراف کرد که از این نتیجه شوکه است، ولی هم‌چنان به بازیکنانش باور دارد.

خوان آنتونیو پیتزی در نشست خبری پس از بازی با روسیه گفت: «نتیجه بسیار ضعیفی کسب کردیم. بازی بسیار سختی برابر روسیه داشتیم و اصلا انتظار چنین شکستی را نداشتیم. باور چنین نتیجه‌ای برای من و همکارانم سخت است. باید اعتراف کنم روسیه نمایش فوق‌العاده‌ای داشت و ما اصلا در فرم مطلوبی قرار نداشتیم و شکست بدی را متحمل شدیم.»

مربی آرژانتینی اضافه کرد: «از الان دیگر باید این شکست را فراموش کنیم و به بازی بعد فکر کنیم. من به بازیکنانم یقین دارم و امیدوارم که خودشان را خیلی سریع از حال و هوای این نتیجه بیرون بیاورند و به فکر بازی بعد باشند.»

استانیسلاو چرچسوف، سرمربی روسیه هم مثل پیتزی از این نتیجه غافلگیر شده بود و گفت: «واقعا انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشتیم ولی انتظار برد را داشتیم و خوشحالم که تلاش‌های‌مان نتیجه داد و توانستیم در اولین بازی به پیروزی برسیم و سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم. این پیروزی ما را به صعود از این گروه به مرحله بعد نزدیک‌تر می‌کند. از بچه‌ها کاملا راضی هستم. آن‌ها انتظارات من را در زمین برآورده کردند و یک نمایش شایسته داشتیم و خوشحالیم که توانستیم هواداران‌مان را خوشحال کنیم. من از تمام بازیکنانم تشکر می‌کنم.»

چرچسوف درباره مصدومیت زاگوئف گفت: «باید از پای زاگوئف ام‌آرآی گرفته شود. ما امیدواریم که مصدومیت او جدی نباشد و بتوانیم در بازی‌های بعد او را در اختیار داشته باشیم. من هم مانند شما اطلاع زیادی از مصدومیت او ندارم.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر