null / شناسه خبر: 78271 / تاریخ انتشار : 1397/3/24 20:03
|

جام جهانی را پیش‌بینی کنید، جایزه بگیرید

نتایج تیم ملی در جام جهانی را پیش بینی کنید، از روزنامه ایران ورزشی سکه طلا جایزه بگیرید: 🥇نفر اول: ۳ سکه تمام بهار آزادی /🥈نفر دوم: ۲سکه تمام بهار آزادی /🥉نفر سوم: یک سکه تمام بهار آزادی

ایران ورزشی آنلاین / نتایج تیم ملی در جام جهانی را پیش بینی کنید، از روزنامه ایران ورزشی سکه طلا جایزه بگیرید.

 
🥇نفر اول: ۳ سکه تمام بهار آزادی
🥈نفر دوم: ۲سکه تمام بهار آزادی
🥉نفر سوم: یک سکه تمام بهار آزادی
---
روزنامه ایران ورزشی برای افرادی که نتایج خارق العاده و عجیب جام جهانی را درست و دقیق پیش بینی کنند، علاوه بر این جوایز، هدایای ویژه ای درنظر گرفته است. 
 
به واسطه استقبال خوب از این مسابقه و پیرو تماس‌های فراوان علاقمندان به فوتبال، روزنامه ایران ورزشی تصمیم گرفت به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، مهلت شرکت در مسابقه پیش بینی نتایج جام جهانى روسیه را تا ۲۹ خرداد ماه (پایان دور اول بازی‌های مقدماتی) تمدید کند. البته برای آن دسته از عزیزان که پیش از این و در مرحله اول اقدام به شرکت در مسابقه کرده‌اند، امتیاز ویژه‌ای از سوی تیم کارشناسی مسابقه پیش بینی جام جهانی درنظر گرفته شده تا عدالت و برابری برای تمام شرکت کنندگان ایجاد شود.
 برای اطلاع از جزئیات مسابقه بزرگ پیش بینی، از کیوسک های روزنامه فروشی اصل نسخه چاپی روزنامه ایران ورزشی را تهیه نمایید.
علاوه بر مسابقه پیش بینی و جوایز ویژه، شما می توانید اخبار و گزارش های اختصاصی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را در روزنامه، سایت، تلگرام، توییتر و اینستاگرام ایران ورزشی مشاهده کنید.
 
ایران ورزشی برای ارتباط بهتر با مخاطبان، با تغییرات گرافیکی و محتوایی در سایت خبری و آغاز فعالیت جدی و فعال در شبکه‌های اجتماعی، می خواهد مرجع دقیق و درست اخبار برای علاقمندان به ورزش باشد. 
در همین راستا ۳ خبرنگار و یک عکاس-فیلمبردار (که همگی با سابقه و خبره هستند) به روسیه اعزام شده‌اند تا مخاطبان شاهد خبر، عکس و ویدئوهای اختصاصی از جام بیست و یکم باشند. در گروه رسانه‌ای اعزامی به جام جهانی، موسسه ایران خبرنگار زن فوتبال نویس را در گروه اعزامی خود دارد که تنها خبرنگار زن ایرانی ادوار جام جهانی است که از سهمیه کشورمان استفاده کرده و برای نخستین بار است که یک خانم در تیم رسانه ای اعزامی به جام جهانی قرارگرفته که هر روز  می توانید گزارش های ویژه اش را در مجموعه «رسانه‌های ایران ورزشی» ببینید. 
 
علاوه بر روزنامه کاغذی، ایران ورزشی را از مسیرهای زیر دنبال کنید:
 
کانال تلگرام: @Iranvarzeshii
 
وب سایت: WWW.Iran-Varzeshi.Com
 
اینستاگرام: Iranvarzeshii
 
توییتر: @Iranvarzeshi
 
🐆 ایران ورزشی پا به پای یوزها در جام جهانی روسیه
 
captcha
نظرات شما | 1 نظر
سهیل
1397/3/24 - 20:50
برد مصر
rateup 0
 ratedown 0
تازه ها
بیشتر