ورزش ایران / شناسه خبر: 78261 / تاریخ انتشار : 1397/3/24 15:43
|
سرمربی تیم ملی استعفا نداده و از طرف من اختیار کامل دارد

رئیس فدراسیون بوکس: هیچ وقت دنبال حضور همشهری هایم در تیم ملی نبودم

رییس فدراسیون بوکس همه اخباری که درباره درگیری در نشست مسوولان فدراسیون و کادر فنی تیم ملی مطرح شده را تکذیب می کند و می گوید اکبر احدی استعفا نداده و به کارش ادامه می دهد.

ایران ورزشی آنلاین /  دیروز خبری روی خروجی خبرگزاری ها قرار گرفت که حکایت از درگیری بین مسوولان فدراسیون و اعضای کادر فنی تیم ملی داشت؛ درگیری که گفته شد به قهر و حتی استعفای اکبر احدی منجر شده است اما ثوری، رییس فدراسیون این موضوع را تکذیب می کند و می گوید که اکبر احدی برای هدایت تیم ملی اختیار کامل دارد.

حسین ثوری در این رابطه می گوید:« نشستی برگزار کردیم تا درباره دو سهمیه که احتمال دارد به بوکس اختصاص یابد تصمیم بگیریم که در این نشست آقای گل محمدی مواردی را مطرح کردند که از نظر ما درست نبود اما این موضوع به درگیری جدی ختم نشد. آقای طالبی مواردی را مطرح کردند اما توهین نکردند.»

او در پاسخ به این سوال که مگر اختصاص دو سهمیه دیگر به بوکس قطعی نیست، می گوید:« آقای صالحی امیری به من گفتند که این دو سهمیه اضافه می شود اما قرار است در نشستی که روز یکشنبه یا دوشنبه آینده برگزار می شود، در این رابطه تصمیم گیری شود. با این حال ما زودتر نشستی برگزار کردیم تا از لیستی که داریم، دو نفر را انتخاب کنیم.»

در اخبار منتشر شده از سوی برخی اهالی فدراسیون و تیم ملی عنوان شده بود که ثوری در کار کادر فنی تیم ملی دخالت کرده و همین موضوع باعث دلخوری سرمربی تیم ملی شده که رییس فدراسیون نیز این موضوع را تکذیب می کند:« من و سرمربی تیم ملی افرادی هستیم که در نهایت ما باید درباره نتایج تیم ملی پاسخگو باشیم اما من حق خودم را به طور کامل به آقای احدی تفویض کرده ام و در هیچ مورد فنی دخالتی نمی کنم. آقای احدی با اختیار کامل در تمرینات حضور دارند و من عصر امروز نیز در اردوی تیم ملی حاضر می شوم.»

ثوری درباره استفاده از بوکسورهایی که همشهری او هستند نیز توضیح کوتاهی می دهد:« بوکسورهای همشهری من در اوزانی فعالیت می کنند که در بازی های آسیایی برگزار نمی شود. به همین خاطر آنها اردوی تیم ملی را ترک کردند و در لیستی که در ثبت نام اولیه ارائه کرده ایم، هیچ کدام از همشهری های من حضور ندارند. پس من هرگز به دنبال این نبودم که بخواهم دخالت کنم و آنها را در ترکیب تیم اعزامی قرار دهم.»

کلیدواژه
بوکس
captcha
تازه ها
بیشتر