جام جهانی / شناسه خبر: 78239 / تاریخ انتشار : 1397/3/23 21:21
|

هیرو: در دو روز نمی‌توان چیزی را تغییر داد

سرمربی جدید اسپانیا می‌داند که چه مسئولیت سختی را پذیرفته و عواقب نتایج آتی تیمش را با وجود زمان کمی که در اختیار دارد می‌پذیرد. او در اولین قدم باید تیمش را برای بازی جمعه مقابل پرتغال آماده کند.

ایران ورزشی آنلاین / فرناندو هیرو که امروز پس از اخراج ناگهانی لوپتگی به عنوان سرمربی اسپانیا منصوب شد، در کنفرانس مطبوعاتی درباره ماموریت سختی که در پیش دارد، صحبت کرد. کاپیتان سابق رئال مادرید جمعه باید تیمش را مقابل پرتغال به میدان بفرستد و امیدوار است بتواند از کار خوب لوپتگی در این تیم به بهترین شکل استفاده کند.

هیرو در شروع کنفرانس به خبرنگاران گفت: «این چالش جذابی است. نمی‌توان این شرایط را تغییر داد و از این لحظه شجاعانه مسئولیت کاری را که به عهده گرفته‌ام می‌پذیرم. هیچ راه دیگری وجود ندارد.»

او اضافه کرد: «ما بازیکنانی داریم که در دو سال گذشته کنار یکدیگر برای جام جهانی تلاش کرده‌اند و من مدیر ورزشی این تیم بود. می‌دانم که انگیزه آنها بالاست. نمی‌توانیم نسبت به زحمت دو سال اخیر بی‌تفاوت باشیم. تعداد زیادی از اعضای کادر فنی هنوز با ما هستند و ویدیوهای زیادی درباره بازی بعدی دیده‌ایم. باید باهوش و هماهنگ باشیم. از حالا تا بازی پرتغال نمی‌توانیم چیز زیای تغییر بدهیم. در دو روز نمی‌توان چیز زیادی تغییر داد. کلید موفقیت در این است که کمترین تغییر را داشته باشیم.»

هیرو درباره صحبت‌هایش با بازیکنان گفت: «به آنها گفتم دلیلی ندارد برای هدفی که به اینجا آمده‌ایم نجنگیم. تیم پرانگیزه است و فرصت خوبی داریم. باید روی هدف‌مان که قهرمانی جهان است تمرکز کنیم. باید روی موارد فنی تمرکز کنیم. بازیکنان کاملا حرفه‌ای و بالغ هستند.»

روبیالس، رئیس فدراسیون اسپانیا هم گفت: «از لوپتگی تشکر می‌کنم که این چالش سخت را پذیرفت و ما تیم ملی را در اختیار او قرار دادیم. گفته بودیم که می‌خواهیم کمترین تغییرات را داشته باشیم و مربی جدید باید کسی انتخاب می‌شد که بازیکنان را بشناسد. آنها با آغوش باز از او استفبال کردند و می‌خواهند به او کمک کنند.»

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78239
captcha
تازه ها
بیشتر