لژیونرها / شناسه خبر: 78237 / تاریخ انتشار : 1397/3/23 18:01
|
مهاجم لگانس با المپیاکوس قرارداد بست

خرید گوئررو، مقدمه ای برای فروش انصاری فرد

با توجه به خرید گوئررو و ادامه حضور کوین میرالاس مهاجم سابق اورتون، به نظر می رسد مدیران المپیاکوس خود را آماده فروش کریم انصاری فرد کرده و در حال بررسی پیشنهادها هستند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند.

ایران ورزشی آنلاین /المپیاکوس که کریم انصاری فرد را در خط حمله خود دارد، مهاجم جدیدی خرید تا شایعه جدایی مهاجم ایرانی از این تیم قوت بگیرد. امروز میگوئل آنخل گوئررو که فصل قبل عضو لگانس در لالیگا بود با امضای قراردادی رسمی پیراهن المپیاکوس را پوشید تا برای تیم سوم یونان در فصل گذشته بازی کند.

گوئررو 27 ساله که مانند انصاری فرد متولد سال 1990 میلادی است سابقه یک فصل بازی برای اسپورتینگ خیخون و دو فصل بازی با پیراهن لگانس در لالیگا را در کارنامه دارد. گوئررو 2 گل برای خیخون زد و 9 گل هم برای لگانس در لالیگا به ثمر رساند. او با سابقه بازی در بالاتریت سطح باشگاهی در اسپانیا، خرید جذابی برای هواداران المپیاکوس محسوب می شود.

گوئررو در فصل 2015-2014 همراه با خیخون قهرمان آدلانته شد و به لالیگا صعود کرد. او در آن فصل 11 گل برای خیخون به ثمر رساند. مهاجم اسپانیایی و جدید المپیاکوس سابقه ملی ندارد اما رزومه باشگاهی اش نشان می دهد برای بازی در یونان یک بازیکن ویژه است.

با توجه به خرید گوئررو و ادامه حضور کوین میرالاس مهاجم سابق اورتون، به نظر می رسد مدیران المپیاکوس خود را آماده فروش کریم انصاری فرد کرده و در حال بررسی پیشنهادها هستند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند. گزینه ای که هم مورد توجه کریم قرار بگیرد و هم سودی میلیون دلاری عاید باشگاه المپیاکوس کند. 

captcha
تازه ها
بیشتر