لژیونرها / شناسه خبر: 78233 / تاریخ انتشار : 1397/3/23 17:36
|
در انتظار واکنش خونه به خونه

پاتک نکونام به همسایه

مالک خونه به خونه که با نکونام چالش های بسیاری داشت قرار است به جدایی بازیکنان این تیم و حضورشان در نساجی نیز واکنش نشان بدهد. واکنشی که البته چندان هم حرفه ای نیست.

ایران ورزشی آنلاین /تجربه حدود نیم فصل مربیگری در خونه به خونه ، جواد نکونام را مجاب کرده تا از تیم همسایه هم بازیکنانی جذب کند. شناخت سرمربی نساجی از بازیکنان خونه به خونه یکی از دلایل آغاز همکاری او با آنهاست. بازیکنانی که با امضای قرارداد رسمی پیراهن نساجی را پوشیدند تا در لیگ برتر برای این تیم بازی کنند.

فرشاد فرجی که پیشتر با راه آهن در لیگ برتر بازی کرده بود، حمید دیو سالار که سابقه بازی برای راه آهن و صبا را دارد بازیکنانی هستند که از ترکیب خونه به خونه جدا شدند تا دوباره بازی زیر نظر نکونام را تجربه کنند. نکته جالب این ماجرا، اتفاق هایی است که در هفته پایانی لیگ یک رخ داد و جنجال هایی به همراه داشت. جایی که خونه به خونه و نساجی رقیب هم بودند اما در نهایت قائمشهری ها توانستند مجوز صعود به لیگ برتر را بگیرند.

مالک خونه به خونه که با نکونام چالش های بسیاری داشت قرار است به جدایی بازیکنان این تیم و حضورشان در نساجی نیز واکنش نشان بدهد. واکنشی که البته چندان هم حرفه ای نیست، چون بازیکنان این تیم آزاد بودند و می توانستند بدون هماهنگی تیم آینده خود را انتخاب کنند. برای آنها چه تیمی بهتر از نساجی که هم لیگ برتری است و هم سرمربی اش از آنها شناخت کامل دارد.  

captcha
تازه ها
بیشتر