لژیونرها / شناسه خبر: 78232 / تاریخ انتشار : 1397/3/23 17:23
|
رنار، ژورکائف و هلیلوزیچ گزینه های اصلی

الجزایر کی روش را نمی خواهد؟

نکته این خبر که مشخص هم نیست واقعیت دارد یا نه، حذف کی روش از فهرست گزینه های مربیگری در تیم ملی الجزایر است. مربی پرتغالی تیم ملی ایران که وعده جدایی را پس از 7 سال به فدراسیون فوتبال ایران داده است.

ایران ورزشی آنلاین /تیم ملی الجزایر علی رغم حضور بازیکنانی چون ریاض محرز و بغداد بونجاح نتوانست به جام جهانی ٢٠١٨ صعود کند و باید بازیکنانش حسرت حضور در این جام را بکشند. رباح ماجر سرمربی کنونی این تیم نتایج ضعیفی در بازیهای اخیر گرفته و مسئولان فدراسیون به این نتیجه رسیده اند توانایی صعود تیمشان به جام جهانی را ندارد.

از وحید هلیلوویچ، یوری ژورکائف و هروه رنار به عنوان گزینه های اصلی جانشینی وی نام می برند، هلیلوزیچ که ژاپن را به جام جهانی رساند از سال ٢٠١١ تا ٢٠١٤ به عنوان سرمربی در این تیم حضور داشت و نتایج فوق العاده ای کسب کرد. قرارداد رنار با مراکش تا سال ٢٠٢٢ ادامه دارد و علاوه بر شرایط خاص، ماهانه ٨٠ هزار دلار دریافت می کند و در صورت فسخ باید ٤ میلیون دلار غرامت بپردازد. یوری ژورکائف اما سابقه ای در مربیگری ندارد و نکات ویژه کارنامه او فقط بازی در اینترمیلان و تیم ملی فرانسه است و به همین دلیل از همین حالا می توان بخت اندکی برای انتخاب او به عنوان سرمربی تیم ملی الجزایر قائل شد.

نکته این خبر که مشخص هم نیست واقعیت دارد یا نه، حذف کی روش از فهرست گزینه های سرمربیگری در تیم ملی الجزایر است. مربی پرتغالی تیم ملی ایران وعده جدایی و پایان کارش را پس از 7 سال به فدراسیون فوتبال ایران داده و به همین دلیل نامش میان گزینه های مربیگری در تیمهای ملی، به خصوص در قاره افریقا قرار گرفته است.

captcha
تازه ها
بیشتر