لژیونرها / شناسه خبر: 78224 / تاریخ انتشار : 1397/3/23 15:23
|
با نظر شفر به استقلال آمدم

دانشگر: چشمی را زود قضاوت نکنیم

شاید کی‌روش چیزهایی در ذهن دارد که از روزبه در خط دفاع استفاده می‌کند و اعتقاد دارد که چشمی در این پست جواب می‌دهد. روزبه بازیکن قابلی است و نباید با یک یا دو بازی در مورد عملکرد چشمی قضاوت کرد.

ایران ورزشی آنلاین /استقلال پژمان منتظری، مجید حسینی، روزبه چشمی و آرمین سهرابیان را در اختیار دارد اما مشخص نیست چرا سراغ محمد دانشگر رفته و او را جذب کرده. مدافعی که اس سایپا به استقلال آمده تا تجربه جدیدی بدست بیاورد. دانشگر در خصوص پیوستن به استقلال می گوید:« هر فوتبالیست ایرانی دوست دارد پیراهن استقلال یا پرسپولیس را در دوران بازیگری بر تن کند و امیدوارم در تیم جدیدم به هدف‌هایی که دارم دست پیدا کنم. می‌دانم که در استقلال کار سختی دارم ولی باید جواب اعتماد شفر و باشگاه استقلال را بدهم.من و همه بازیکنان با نظر مستقیم شفر به استقلال آمدیم ، ضمن اینکه تعدادی بازیکن جوان هم به تیم اضافه شده‌اند. استقلال بازیکنان بسیار خوبی دارد و امیدوارم فصل بعد با قهرمانی در لیگ برتر دل هواداران را شاد کنیم.»

دانشگر در خصوص اینکه چرا در سایپا نماند می گوید:« هر بازیکنی دنبال پیشرفت است و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. در سایپا و نفت تهران نکات بسیاری از علی دایی یاد گرفتم و هیچ وقت نمی‌توانم او را فراموش کنم. دایی به معنای واقعی اسطوره فوتبال ایران است.»

محمد دانشگر زوج روزبه چشمی در مرکز خط دفاع تیم المپیک بود. او درباره انتقادهایی که این روزها از عملکرد چشمی در ترکیب تیم ملی شده می گوید:« من در جوانان و امید با روزبه هم تیمی بودم. اینکه بازیکن در چه پستی بازی کند به تصمیم سرمربی مربوط می شود. من در خیلی از بازی‌های فصل گذشته دفاع راست بودم، شاید این پست را دوست نداشتم اما مهم این بود که آقای دایی از عملکردم راضی باشد. شاید کی‌روش چیزهایی در ذهن دارد که از روزبه در خط دفاعی استفاده می‌کند و طبیعتا او اعتقاد دارد که چشمی در این پست جواب می‌دهد. روزبه بازیکن قابلی است و نباید با یک یا دو بازی در مورد عملکرد چشمی قضاوت کرد.»

captcha
تازه ها
بیشتر