ورزش ایران / شناسه خبر: 78223 / تاریخ انتشار : 1397/3/23 15:18
|
پایان اردوی 5 هفته ای وزنه برداران جوان درهمدان

جوانان وزنه بردار به پایتخت بر می‌گردند

اردوی پنج هفته ای سطح ارتفاع وزنه برداران جوان در شهر مریانج استان همدان، دیروز به پایان رسید تا ملی پوشان آینده ساز ایران به تهران بازگشته و مهیای اعزام به رقابتهای جهانی ازبکستان شوند.

ایران ورزشی آنلاین /عصرامروز (چهارشنبه 23 خرداد) اردوی 5 هفته ای سطح ارتفاع تیم های ملی نوجوانان و جوانان در شهرستان مریانج استان همدان به پایان می رسد. ملی پوشان جوان کشورمان فردا ( پنجشنبه) به تهران بازمی گردند تا آخرین تمرین خود را برای حضور در رقابتهای جوانان جهان به میزبانی تاشکند ازبکستان در کمپ تیم های ملی انجام دهند.

پس از تحمل تمرین 5 هفته ای پر فشار در همدان، شرایط  ملی پوشان جوان کشورمان ایده ال است و بدون آسیب دیدگی یا مصدومیتی خاص مهیای برپایی آخرین اردوی خود در پایتخت قبل ازا عزام به رقابتهای جهانی ازبکستان هستند. حسین سلطانی (دسته 77 کیلوگرم)، افشین طاهری و عارف خاکی (دسته 85 کیلوگرم)، رحمان اورامه و رسول معتمدی (دسته 94 کیلوگرم)، محمدحسین رئیسی و امیر عزیزی (دسته 105 کیلوگرم)، علی داودی و آرمان محمدزاده (دسته 105+ کیلوگرم) 9 وزنه بردار تیم جوانان هستند که قرار است یک نفر از جمع آنها بعد از جلسه شورای عالی فنی و تصمیم گیری نهایی خط خورده تا درنهایت 8 وزنه بردار به عنوان نماینده وزنه برداری ایران به تاشکند اعزام شوند.

تیم وزنه برداری جوانان در دو دوره گذشته این رقابتها (سال 2016 تفلیس گرجستان و سال 2017 توکیو ژاپن) موفق شده عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کند. امسال نیز پولادمردان جوان با توجه به حضور چهره هایی شاخص و آینده دار در ترکیب اصلی خود همچون (حسین سلطانی،رحمان اورامه،علی داودی و...) بخت اول کسب عنوان قهرمانی جهان به شمار می روند. البته ملی پوشان جوان ایران تیرماه جاری در تاشکند ازبکستان با وزنه برداران جوان کشور میزبان رقابتی سخت و شانه به شانه برای دفاع از عنوان قهرمانی خود پیش رو دارند.

captcha
تازه ها
بیشتر