جام جهانی / شناسه خبر: 78220 / تاریخ انتشار : 1397/3/23 14:34
|
عواقب توافق پنهانی با رئال مادرید

زلزله در اردوی اسپانیا: لوپتگی اخراج شد

خولن لوپتگی، سرمربی اسپانیا در فاصله 48 ساعت تا بازی حساس مقابل پرتغال با تصمیم فدراسیون فوتبال این کشور از سمتش برکنار شد!

ایران ورزشی آنلاین / خولن لوپتگی، سرمربی اسپانیا با تصمیم فدراسیون فوتبال این کشور از سمتش برکنار شد. روبیالس، رئیس این فدراسیون این تصمیم را پس از اعلام توافق لوپتگی با رئال مادرید گرفت. این در حالی است که گفته می‌شد بازیکنان اسپانیا از جمله سرخیو راموس، رئیس فدراسیون را از تصمیمش منصرف کرده بودند.

در بیانیه فدراسیون آمده: «تصمیم گرفتیم که سرمربی تیم ملی را برکنار کنیم. حضور ما در اینجا تا حد زیادی نتیجه عملکرد اوست و باید بابت آن تشکر کنیم و برایش آرزوی موفقیت داشته باشیم. تیم ملی اسپانیا تیم همه اسپانیایی‌هاست. ما تنها پنج دقیقه قبل از اعلام رسمی مطلع شدیم که او با مادری به توافق رسیده. عملکرد خولن برای تیم عالی بوده، ولی نمی‌توانیم رفتارش در این مورد را بپذیریم.»

اسپانیا 48 ساعت دیگر بازی حساسی با پرتغال دارد و این تصمیم می‌تواند آسیب شدیدی به این مدعی قهرمانی بزند. با این حال لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون این کشور تاکید کرد که چاره دیگری نداشت و گفت: «مجبور شدیم بدون لوپتگی به کارمان ادامه بدهیم. با بازیکنان صحبت کردم و تضمین می‌دهم آنها نهایت همکاری را با کادر جدید خواهند داشت. ما در شرایط سختی قرار داریم.»

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78220
captcha
تازه ها
بیشتر