جام جهانی / شناسه خبر: 78217 / تاریخ انتشار : 1397/3/23 13:40
|
2 را به جای 5 چسبانده‌اند

جابه‌جایی شماره‌ها، شاهکار جدید فدراسیون فوتبال

فونت هاى عجیب و متفاوت روی پیراهن بازیکنان تیم ملی شاهکار جدید فدراسیون فوتبال است که برچسب شماره ها را گرفته اما تفاوت میان ٥ و ٢ را درک نکرده و برخى از آنها را جابه‌جا چسبانده.

ایران ورزشی آنلاین / پیراهنی که با آن همه سر و صدا و پرداخت پول به تولیدی آدیداس تن بازیکنان تیم ملی رفت حالا با ایرادهای فراوانی مواجه است. ایرادهایی که بدجوری به چشم می آید و باعث از سرگیری انتقادها از فدراسیون فوتبال می شود.  فونت هاى عجیب شاهکار جدید فدراسیون فوت بال است که برچسب شماره ها را گرفته اما تفاوت میان ٥ و ٢ را درک نکرده و برخى از آنها را جابجا چسبانده.

عدد ٢ پیراهن رامین رضاییان را با اشکان دژاگه مقایسه کنید. مثل روز روشن است که این دو شماره کاملا با هم فرق دارند.عدد 2 در پیراهن رضاییان، نه تنها با دژاگه بلکه با شماره 2 حک شده روی پیراهن سردار آزمون، رشید مظاهری، امیر عابدزاده و مهدی ترابی هم زمین تا آسمان متفاوت است.

 یا شماره ٥ پیراهن پژمان منتظرى و شورت ورزشى او. عدد ٢ را چرخانده و جاى ٥ چسبانده اند و بر عکس. اتفاقی عجیب که فقط برای تیم ملی ایران رخ بدهد. شماره پیراهن ها به هم نمی خورد و این اتفاقی است که می تواند انتقادهایی به همراه داشته باشد. به خصوص برای ایران که بر خلاف تمام تیمها، نه تنها پولی از آدیداس نگرفته بلکه هزینه هم داده تا این پیراهن ها را تهیه کند.

مشخص نیست فدراسیون فوتبال با همه این شاهکارها چگونه فدراسیون ٥ ستاره شده. وقتی دو عدد را کنار هم می گذارند اما تفاوت را نمی بینند باید هم منتظر آبروریزی پیراهن ها در روسیه باشیم. تورنمنتی مهم که تمام نگاه ها را به خود جلب کرده است. 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78217
captcha
تازه ها
بیشتر