فوتبال ایران / شناسه خبر: 78181 / تاریخ انتشار : 1397/3/22 15:43
|
شایعه روز: دیپورت فروزان، بازگشت اخباری

کارآگاه گجت در راه تبریز

از تبریز خبر می رسد پروسه بازگشت محمدرضا اخباری به تراکتورسازی آغاز شده و این احتمال وجود دارد که این دروازه بان که تا چند ماه قبل هم عضو تیم ملی بود پیراهن تیم سابقش را بپوشد و جانشین فروزان شود.

ایران ورزشی آنلاین /محسن فروزان یکی از خریدهای این فصل تراکتورسازی است. دروازه بان سابق پارس جنوبی جم که سابقه بازی در تراکتورسازی را داشت و فصل قبل هم بازی های کم نقصی در لیگ برتر انجام داد. فروزان که گفته می شود با نظر رسول خطیبی به تراکتورسازی آمده، شاید خیلی زود از این تیم جدا شود و فوتبال را در باشگاه دیگری ادامه بدهد.

از تبریز خبر می رسد پروسه بازگشت محمدرضا اخباری به تراکتورسازی آغاز شده و این احتمال وجود دارد که این دروازه بان که تا چند ماه قبل هم عضو تیم ملی بود پیراهن تیم سابقش را بپوشد. حضور اخباری که در تبریز به دلیل چند واکنش بی نظیر به کاراگاه گجت مشهور است مورد استقبال هواداران نیز قرار گرفته و آنها بازگشت او را به همکاری با فروزان ترجیح می دهند. در باشگاه تراکتورسازی هم این بحث مطرح شده که اخباری از سایپا جدا شود و پیراهن تراکتورسازی را بپوشد.

اخباری فصل قبل از تراکتورسازی جدا شد و طبق قرارداد به سایپا برگشت اما در اواسط رقابت ها جای خود را به حامد فلاح زاده داد و روی نیمکت نشست. همین نیمکت نشینی باعث شد تا اخباری جام جهانی را از دست بدهد و حالا خبر می رسد او قصد ادامه همکاری با سایپا را ندارد و دنبال مسیری است که راحت تر به پیراهن تیم ملی برسد.

captcha
تازه ها
بیشتر