فوتبال ایران / شناسه خبر: 78175 / تاریخ انتشار : 1397/3/22 14:26
|
ضعف باشگاه در استقبال از خارجی ها همچنان پابرجاست

وقتی هواداران صنعت نفت جور مدیریت را می کشند

جمعی از هواداران باشگاه صنعت نفت آبادان به صورت کاملاً خودجوش در فرودگاه حاضر شده بودند تا از سرمربی جدید تیم شان استقبال کنند.

ایران ورزشی آنلاین /پائولو سرجیوی پرتغالی، صبح امروز(سه شنبه) وارد آبادان شد. طبق معمول همیشه جمعی از هواداران باشگاه صنعت نفت آبادان به صورت کاملاً خودجوش در فرودگاه حاضر شده بودند تا از سرمربی جدید تیم شان استقبال کنند. در این جمع اما همچنان جای نماینده ای از سوی کادرمدیریتی باشگاه خالی است. چنانکه از سوی باشگاه تنها برادر مدیرعامل که هیچ سمتی در باشگاه ندارد برای انتقال سرجیو به باشگاه به فرودگاه آمده بود.

در نهایت هم بعد از گذشت مدت زمانی طولانی از ورود سرجیو به آبادان، سرپرست تیم با یک سبد گل خود را به فرودگاه رساند و سرجیو بدون هیچ تشریفات خاصی راهی باشگاه شد تا اولین تصویری که این سرمربی پرتغالی از شهری که در قرار است در آن فعالیت کند، تصویر شهری باشد که مردمش جور مسوولانش را می کشند.

درست است که شاید حضور یک نماینده از سوی کادرمدیریتی باشگاه، یا انداختن حلقه گل به گردن مربی تازه وارد یا وسیله ای که برای انتقال سرمربی به باشگاه در نظر گرفته شده، مواردی نباشند که بخواهیم توانایی های مدیریت باشگاه را زیر سوال ببریم اما نمی توانیم این را کتمان کنیم که همه این موارد از ارکان اصلی یک استقبال در یک باشگاه حرفه ای است که توجه به آن وظیفه مدیریت است.

دیگر بگذریم از بی توجهی عجیب یکی از اعضای هیأت مدیره باشگاه که به طور اتفاقی در پرواز سرجیو بود و همراه با او وارد فرودگاه آبادان شد اما حتی یک سلام و علیک ساده هم با سرمربی تازه وارد تیمش نکرد!

همه این ها شاید به طور جداگانه مواردی باشند که توجه به آن ها از نظر خیلی ها اهمیت چندانی نداشته باشد اما برای باشگاهی چون صنعت نفت آبادان که با جمعیت عظیمی از هوادارانش به راستی در قد و قامت یک باشگاه حرفه ای است، انتظار می رود که اصول حرفه ای را در همه فعالیت های باشگاه رعایت کند.

یک استقبال خوب از کسی که تا به حال ایران و آبادان را ندیده، بدون شک تصویری ماندگار است از آنچه باشگاه صنعت نفت به نمایندگی از همه ایرانیان در ذهن این مربی پرتغالی به جای می گذارد. گذشته از این، استقبال خوب ویترین یک باشگاه است که حتی درباره مربیان و بازیکنان داخلی هم از اهمیت زیادی برخوردار است. مهم است که وقتی وفا هخامنش برای عقد قرارداد با باشگاه به آبادان می آید، تا ساعت ها در فرودگاه منتظر نماند تا کسی از باشگاه به سراغش بیاید!

استقبال مردمی از سرجیو، تلنگری است که باید به مدیریت باشگاه صنعت نفت آبادان وارد شود و تغییری در رویه این استقبال ها ایجاد شود.

کلیدواژه
نفت آبادان
captcha
تازه ها
بیشتر