جام جهانی / شناسه خبر: 78173 / تاریخ انتشار : 1397/3/22 11:43
|
مدال قهرمانی را به آزمون و عزت اللهی می دهم

عابدزاده: رویاپردازی بس است، به فکر مراکش باشیم

آزمون و عزت‌اللهی به من گفتند وقتی هوا در روسیه به منفی 10 درجه می‌رسید باید بازی می‌کردند. من شجاعت آنها را تحسین می‌کنم. به همین خاطر مدال قهرمانی جام جهانی را می‌توانیم به آنها تقدیم کنیم.

ایران ورزشی آنلاین / امیر عابدزاده که این روزها حضور فعالی در تمرین تیم ملی دارد درباره نخستین بازی ایران مقابل مراکش می گوید:« زمان زیادی تا بازی با مراکش باقی نمانده است اما هیچ‌کدام از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران تحت فشار نیستند. بازی در ورزشگاه فوق‌العاده سن پترزبورگ برگزار می‌شود و به بازیکنان هیجانی برای حرکت رو به جلو می‌دهد. ما گام به گام آماده بازی با مراکش می‌شویم و نتیجه آن با توجه به شرایط مختلفی که داریم، برای ما بسیار سرنوشت‌ساز است. ما سعی می‌کنیم بهترین نمایش خود را ارائه کنیم و پیروز شویم. این پیروزی ایمان به آینده و شانس صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه را به ما می‌دهد.»

عابدزاده که با یک خبرنگار روس صحبت می کرد درباره احتمال رویارویی ایران و روسیه در مرحله حذفی جام جهانی می گوید:« احتمال رویارویی تیم‌های ملی روسیه و ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 بسیار کم است، اما به نظرم می‌تواند یک افسانه واقعی و دکوراسیون رقابت‌ها باشد. روسیه دارای تیم خوبی است که دروازه‌بانی چون ایگور آکینفیف دارد، اما ما هم بازیکنان خوبی در اختیار داریم که در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده‌اند. بنابراین رویارویی روسیه و ایران می‌تواند خوب باشد و برای برنده بازی باعث بوجود آمدن حس دلپذیری در جام جهانی 2018 می‌شود. البته پیش‌بینی نمی‌کنم. بیایید فکر نخستین بازی باشیم و پس از آن می‌توانیم رویاپردازی کنیم.»

اما شوخی عابدزاده با دو ملی‌پوش ایرانی شاغل در لیگ روسیه:« پیش از سفر به روسیه با سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی صحبت کردم. آنها به من گفتند وقتی هوا در روسیه به منفی 10 درجه می‌رسید هم باید بازی می‌کردند. من شجاعت آنها را تحسین می‌کنم. به همین خاطر مدال قهرمانی جام جهانی را می‌توانیم به آزمون و عزت‌اللهی تقدیم کنیم.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78173
captcha
تازه ها
بیشتر