جام جهانی / شناسه خبر: 78170 / تاریخ انتشار : 1397/3/22 11:27
|

اخبار یک جدایی، خطر در اردوگاه تیم ملی

فراموش نکنیم که حاشیه‌های احتمال جدایی کی‌روش باید در روزهای جام جهانی مدیریت شود، کاری که فدراسیون و کی‌روش هر دو در آن مسوولند.

ایران ورزشی آنلاین / فدراسیون فوتبال و کارلوس کی‌روش در تمام ماه‌های اخیر فرصت داشتند که برای ادامه همکاری به توافقی تازه برسند اما فدراسیون فوتبال و کارلوس کی‌روش برای ادامه کار پیش شرط‌هایی داشتند که مذاکرات شان به موفقیت منجر نشد. این روزها اما بحث جدایی کی‌روش از تیم ملی داغ است. هر روز خبرهایی می‌رسد که سرمربی تیم ملی پیشنهادهایی دارد. این اتفاق خوبی برای اردوگاه تیم ملی در روسیه نیست. هر کس که روزهایی را در اردویی حساس گذرانده باشد، می‌داند که چنین اخباری چه تاثیری در جو اردو دارد. فدراسیون فوتبال و کی روش هر دو مسوول کنترل این وضعیت هستند تا مبادا آسیب‌هایی به سمت تیم ملی بیاید.

از روزی که کی‌روش به قرعه‌کشی جام ملت‌ها نرفت، روشن شد که ادامه همکاری کی‌روش و تیم ملی با چالش‌هایی مواجه است. فدراسیون هم واکنشی به شرکت نکردن کی‌روش در آن مراسم نداشت و همین کافی بود برای اینکه بدانیم فدراسیون می‌خواهد ماجرای تمدید را مسکوت نگه دارد. مسأله دیگر اما حرف‌ها و رفتارهای کی‌روش است. وقتی کی‌روش از آینده تیم ملی حرف می‌زند، وقتی به طور مثال مجید حسینی و روزبه چشمی را به جلال حسینی ترجیح می‌دهد و از جوانگرایی برای جام ملت‌ها می‌گوید، یعنی درباره ادامه همکاری‌اش با ایران هم فکر کرده و هنوز همه درها را برای ادامه پروژه‌اش با ایران بسته نمی‌داند.
فدراسیون هم کدهایی داده که به ادامه همکاری فکر می‌کند اما شاید می‌خواهد عملکرد کی روش را در جام جهانی ببیند و حاصل 4 سال اخیرش را محک بزند. آنگاه البته می‌توان تصمیم بهتری گرفت اما فراموش نکنیم که حاشیه‌های احتمال جدایی کی‌روش باید در روزهای جام جهانی مدیریت شود، کاری که فدراسیون و کی‌روش هر دو در آن مسوولند.
شاید در دسته کسانی باشید که ادامه راه را با کارلوس کی روش می‌پسندید یا از آن دسته‌اید که منتقد کی‌روش هستید و ادامه راه با او را بهترین انتخاب نمی‌دانید اما هر چه هستیم، با این پیش شرط موافقیم که تیم ملی نباید از اخبار جدایی کی‌روش آسیب ببیند.
 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78170
captcha
تازه ها
بیشتر