جام جهانی / شناسه خبر: 78165 / تاریخ انتشار : 1397/3/22 10:57
|
باید انرژی مان را برای سه بازی تقسیم کنیم

ترابی: مراکش مهمترین بازی زندگی ماست

حفظ آمادگی بدنی در طول بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه نیز مسئله مهمی است. باید بتوانیم قدرت بدنی و آمادگی بالای خود را به طور مساوی در هر سه بازی مرحله گروهی حفظ کنیم.

ایران ورزشی آنلاین /مهدی ترابی یکی از بازیکنان تیم ملی در فاز تهاجمی است. او که این فصل در سایپا درخشید و بازی های موثری انجام داد درباره نخستین بازی تیم ملی در گروه B جام جهانی 2018 روسیه برابر مراکش در ورزشگاه شهر سن پترزبورگ می گوید:«بازی با مراکش یکی از مهم‌ترین بازی‌های دوران زندگی هر کدام از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود. ما برای این بازی هر روز تمرین می‌کنیم تا به خوبی در میدان حاضر شویم. با وجود این واقعیت که باید تمام توان خود را برای بازی با مراکش به کار بگیریم، اما حفظ آمادگی بدنی در طول بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه نیز مسئله مهمی است. باید بتوانیم قدرت بدنی و آمادگی بالای خود را به طور مساوی در هر سه بازی مرحله گروهی حفظ کنیم.»

آیا بازیکنان تیم ملی برای بازی با مراکش اماده لاند؟ ترابی در جواب می گوید:« گام به گام مهیای بازی برابر مراکش می‌شویم و نمی‌خواهیم پیش‌بینی خاصی درباره نتیجه و شانس صعود تیم ملی ایران داشته باشیم.این بازی شش امتیازی است و بنابراین دیگر تحلیلی وجود ندارد. باید با تمام انرژی به زمین برویم و نتیجه ای رقم بزنیم که باعث خوشحالی مردم شود.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78165
captcha
تازه ها
بیشتر