لژیونرها / شناسه خبر: 78152 / تاریخ انتشار : 1397/3/21 13:53
|
قوچان نژاد نگران آینده نیست

گوچی در هلند یا بلژیک

قوچان نژاد در هلند و بلژیک مشتری هایی دارد و به نظر می رسد در نهایت هم یکی از این دو کشور را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کند. هر چند شانس بازی او در هلند بیشتر از بلژیک است.

ایران ورزشی آنلاین / رضا قوچان نژاد با دو فصل حضور در هیرنفین اکنون خود را برای بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می کند. او قراردادش با هیرنفین تمام شده و می تواند بعد از جام جهانی با هر باشگاهی که علاقه دارد قرارداد امضا کند. گوچی در شرایط کنونی اصلا به بعد از جام جهانی و انتخاب تیم آینده اش فکر نمی کند. او در این باره می گوید:« همه چیز را باز می گذارم و هر اتفاقی می تواند بیفتد. اکنون فصل را با هیرنفین به پایان بردم و فقط برای جام جهانی تمرکز می کنم تا ببنیم در آینده چه اتفاقی می افتد.»

این احتمال وجود دارد که بعد از جام جهانی هیچ باشگاهی به او پیشنهاد مناسب ندهد ولی مهاجم ایرانی که ۴۰ بازی ملی در کارنامه اش دارد، نگران این موضوع نیست:« برخی از بازیکنان هیچ فکری را در سر ندارند که بعد از پایان فوتبالشان چه کار کنند. من فکرهای زیادی در ذهن دارم. برخی ممکن است با اتمام دوران فوتبالی شان ناراحت شوند اما شما می توانید فصلی جدیدی از زندگی را آغاز کنید که سرشاز از شادی است.»

رضا قوچان نژاد دو فصل در هیرنفین بازی کرد و روی هم 29 گل برای این تیم در لیگ هلند به ثمر رساند. او در هلند و بلژیک مشتری هایی دارد و به نظر می رسد در نهایت هم یکی از این دو کشور را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کند. هر چند شانس بازی او در هلند بیشتر از بلژیک است. 

captcha
تازه ها
بیشتر