لژیونرها / شناسه خبر: 78151 / تاریخ انتشار : 1397/3/21 13:33
|
1/6 میلیارد برای دروازه بانی با 4 بازی در لیگ برتر

عادلی با قراردادی ناعادلانه در سپاهان

بر اساس توافق صورت گرفته، سپاهان برای فصل اول 400 میلیون، فصل دوم 500 میلیون و فصل سوم 700 میلیون به عادلی پرداخت می کند. رقمی که عادلی در هیچ تیمی نمی توانست دریافت کند به جز سپاهان.

ایران ورزشی آنلاین /بازی برگشت پرسپولیس – نفت تهران در لیگ هفدهم، یک دروازه بان جوان و آینده دار را به فوتبال ایران معرفی کرد. دروازه بانی به نام شهاب عادلی با سابقه بازی برای تیمهای پایه ملی. هر چند عادلی در بازی های بعدی نفت روی نیمکت نشست و قافیه را به میلاد فراهانی باخت اما مشخص بود که تیمهای بسیاری از لیگ برتر برای جذب او اقدام می کنند. آن هم با توجه به شرایط سنی او که بازیکن زیر 23 سال است.

پیکان برای جذب عادلی اقدام کرد اما راه به جایی نبرد. پیشنهاد پیکان کمتر از 100 میلیون بود که مورد موافقت دروازه بان نفت تهران قرار نگرفت. عادلی همزمان با مدیران سپاهان هم وارد مذاکره شد. تیمی که پیام نیازمند را نیز جذب کرده بود  اما عادلی را هم می خواست. چون این دروازه بان نه سهمیه لیگ برتری محسوب می شد و نه بزرگسال.

سپاهان برای جذب عادلی پیشنهاد قرارداد سه ساله به او داد. قراردادی که رقم آن برای سال اول، بیش از 4 برابر پیشنهاد پیکان بود. توافق سپاهان با عادلی برای سه فصل، حدود یک میلیارد و 600 میلیون برای این تیم اصفهانی آب خورده. رقمی هنگفت برای دروازه بانی که آینده دار است اما فصل قبل فقط چند بازی برای نفت تهران انجام داد و باقی اوقات روی نیمکت نشست.

بر اساس توافق صورت گرفته، سپاهان برای فصل اول 400 میلیون، فصل دوم 500 میلیون و فصل سوم 700 میلیون به عادلی پرداخت می کند. رقمی که عادلی در هیچ تیمی نمی توانست دریافت کند به جز سپاهان. او باید با پیام نیازمند رقابت کند و از سایه او خارج شود. شاید اگر عادلی به تیم متوسطی می رفت شرایط بهتری را تجربه می کرد اما پیشنهاد نجومی سپاهان این فرصت را از او گرفت تا فصل را به عنوان دروازه بان دوم و ذخیره پیام نیازمند آغاز کند.   

captcha
تازه ها
بیشتر