فوتبال ایران / شناسه خبر: 78150 / تاریخ انتشار : 1397/3/21 12:52
|
به خاطر پرسپولیس، یک نیم‌فصل بازی نمی‌کند؟

سروش رفیعی در انتظار تایید نهایی برانکو

هافبک سابق پرسپولیس با باشگاه به توافق رسیده، ولی برای امضای قرارداد منتظر مذاکره با برانکو است تا خیالش از بازی در ترکیب اصلی راحت باشد.

ایران ورزشی آنلاین / تنها پاسخ سروش رفیعی به پیشنهادهای رنگارنگش این بود که «اولویت با پرسپولیس است.» حرفی که شاگردان فصل پیش برانکو (آنها که قراردادشان تمام شده بود) هیچکدام حتی به زبان هم نیاوردند و در این روزهای سخت محرومیت، پرسپولیس را تنها گذاشتند.

 سروش اما وضعیتی کاملا متفاوت دارد. نه فقط برانکو و هواداران و باشگاه خواهان بازگشتش هستند، بلکه خود او هم پرسپولیس را نخستین انتخاب دانسته و اتفاقا به توافق تقریبی هم رسیده‌اند. تاخیرشان در امضای قرارداد هم برای این است که منتظر اعلام رای نهایی دادگاه عالی ورزش نشسته‌اند. اگر پنجره باز شود که بعید است، سروش را از همان ابتدای فصل در ترکیب اصلی پرسپولیس خواهیم دید، اگر نه او باید نیمه نخست فصل را در تیمی دیگر بگذراند. اما کدام تیم؟

شرایط او را نه تراکتورسازی قبول کرده، نه سپاهان. نساجی هم اگر چه رسما برای امضای قرارداد 6 ماهه با سروش رفیعی اعلام آمادگی کرده اما دور از ذهن است که این بازیکن را در تیم مازندرانی ببینیم. در واقع خود سروش ترجیح می‌دهد از ابتدای فصل در کنار پرسپولیس باشد و حتی یک نیم‌فصل دوری از میدان را هم پذیرفته اما تردید دارد که آیا بعد از باز شدن پنجره برانکو از او بازی می‌گیرد یا نه.

البته مرد کروات به مدیران پرسپولیس گفته که به هر قیمتی شده سروش را جذب کنند و باشگاه هم حاضر است حق و حقوق این بازیکن را تمام و کمال پرداخت کند. فقط می‌ماند تصمیم نهایی خود رفیعی که ظاهرا منتظر است ایوانکوویچ از تعطیلات برگردد و خودش شخصا نظر او را درباره حضور دوباره‌اش در پرسپولیس بشنود.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر