جام جهانی / شناسه خبر: 78115 / تاریخ انتشار : 1397/3/20 17:25
|

تیته: خبر تماس من با رئال دروغ است

بعد از استعفای ناگهانی زیدان، رئال مادرید تلاش سختی برای پیدا کردن یک سرمربی جدید شروع کرده و رسانه ها از تیته به عنوان گزینه جدید نام بردند، ولی سرمربی رئال این شایعه را تکذیب کرد.

ایران ورزشی آنلاین / تیته، مربی تیم ملی برزیل شایعه پیوستنش به رئال مادرید را رد کرده است. تیته پس از حضور در تیم ملی برزیل و جانشینی دونگا در تابستان 2016 فوق‌العاده کار کرده است. او که سابقه فتح کوپا لیبرتادورس و جام باشگاه‌های جهان را دارد، برزیل را در رده ششم مرحله مقدماتی جام جهانی تحویل گرفت و این تیم را با اختلاف ده امتیاز با تیم دوم به جام جهانی رساند.

از این مربی سابق کورینتیانس درباره علاقه رئال به او سوال شد و این مربی 57ساله هم واکنش تندی نشان داد و گفت که هیچ تماسی با او و ژیلمار ولوز، ایجنتش گرفته نشده است: «وقتی این حرف به‌عنوان نظر شخصی زده شود، برایش احترام قایلم اما اگر آن را به‌عنوان نقل قول بنویسند، دروغ است. این رفتار بی‌احترامی است و صحیح نیست. من هیچ تماسی با کسی نداشته‌ام. ژیلمار ولوز، دوست من هم با هیچ کس صحبت نکرده است. من احترام بسیاری برای پست فعلی‌ام قایلم، برای کاری که انجام می‌دهم. بسیار مراقب باشید. این خبرنگار، در اطلاعاتی که داده دروغ گفته است و دروغگو است. من در حال حاضر در بهترین جای دنیای فوتبال هستم؛ جایی که همه دوست دارند در آن باشند. به من نگویید که می‌خواهم ظاهر را حفظ کنم.»

مربیان برزیل همواره بازیکنان بااستعداد زیادی در اختیار داشته‌اند و امسال هم اوضاع همین است. برای مثال، اخیرا فرد، هافبک ذخیره برزیل به منچستریونایتد پیوسته است. تیته درباره مذاکرات بازیکنان حاضر در تیمش با باشگاه‌های دیگر گفت: «باشگاه‌ها علاقه بسیاری به خرید این بازیکنان دارند و ادو گاسپار (هماهنگ‌کننده تیم ملی برزیل) هم همراه آنهاست. ما تلاش می‌کنیم این روند را شتاب ببخشیم. فرد به منچستریونایتد رفت و قراردادش را امضا کرد. او به فرم‌ها نگاه کرد و من گفتم: انجامش بده، مرد!»

captcha
تازه ها
بیشتر