جام جهانی / شناسه خبر: 78108 / تاریخ انتشار : 1397/3/20 16:49
|
برد خفیف اسپانیا مقابل تونس

لوپتگی: در جام جهانی 3 بر صفر پیروز نمی‌شوید

اسپانیا مقابل تونس موقعیت‌های زیادی نداشت و نمایش این تیم با انتقاداتی روبرو شد، ولی لوپتگی از عملکرد شاگردانش دفاع کرد.

ایران ورزشی آنلاین / خولن لوپتگی، مربی تیم ملی اسپانیا حاضر نشد در این باره صحبت کند که آیا یاگو آسپاس در ترکیب این تیم در جام جهانی حضور می‌یابد یا نه. این مهاجم سلتاویگو در جریان برد یک بر صفر اسپانیا برابر تونس، تنها گل دیدار را در دقایق پایانی به ثمر رساند. اسپانیا در این بازی دوستانه عملکرد درخشانی نداشت اما آسپاس که در این فصل لالیگا 22 گل زده بود، با ضربه‌ای زمینی در دقیقه 84 برد تیمش را رقم زد.

لوپتگی می‌گوید: «در حال حاضر هیچ‌ فردی نسبت به دیگران پایین‌تر نیست. در نهایت تصمیم را باید در شرایطی بگیریم که به فکر بهترین راه حل برای تیم باشیم. درست است که باید آمادگی بازیکنان را در نظر گرفت و همچنین به این فکر کرد که آیا بازیکن در زمان مناسبی به اوج رسیده یا نه. در هر حال من حاضر نیستم درباره مهاجمان بحث کنم.

حالا تمرکز ما روی جام جهانی است. تیم ما توانست مقابل تیم قدرتمندی پیروز شود که در 9 بازی اخیرش نباخته بود. در جام جهانی هم کم پیش می‌آید که 3-صفر یا 4-صفر ببرید.»

در این بازی در ابتدا رودریگو مورنو به‌عنوان تک‌مهاجم در ترکیب قرار گرفته بود. لوپتگی می‌گوید: «در نهایت به همه مهاجمان برای دقایق برابری فرصت دادیم. به نظرم آسپاس و کاستا راه حل مناسبی را برای ما رقم زدند. ما باید منابع و گزینه‌های کافی در اختیار داشته باشیم و بازیکنان هم پاسخ خوبی به ما دادند. رودریگو با وجود اینکه بازی در نیمه اول دشوار بود، سطح خوبی را نشان داد.»

سرخیو بوسکتس پس از بیماری به ترکیب تیم برگشته بود اما او هم در بهترین شرایط خود نبود. لوپتگی می‌گوید: «او شکننده بازی کرد اما به نظرم نیاز داشت که 90 دقیقه را در ترکیب بازی کند. او مجبور بود بیشتر به فکر آمادگی خودش باشد تا نتیجه بازی. خوشبختانه او بدون مشکل تا پایان بازی کرد.»

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78108
captcha
تازه ها
بیشتر