ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 78097 / تاریخ انتشار : 1397/3/20 14:56
|

انتقال نبیل به لیورپول منتفی شد

گفته می شد انتقال ملی پوش لیون به لیورپول نهایی شده، ولی در لحظات آخر به دلایل نامعلومی به هم خورد.

ایران ورزشی آنلاین / ماجرای انتقال نبیل فکیر به لیورپول بی نتیجه ماند چون باشگاه لیون اعلام کرد او در فرانسه می‌ماند. فکیر قرار بود آخرین خرید لیورپول باشد، قرارداد 53 میلیون پوندی مورد توافق دو طرف قرار گرفته و با شرایط شخصی هم موافقت شده بود، اعضای تیم پزشکی لیورپول هم دو روز را در فرانسه گذراندند تا کارهای رسمی نهایی انجام شود اما در نهایت، تلاش‌ها به نتیجه نرسید و به دلایلی نامشخص برنامه آنطور که انتظار می‌رفت، عملی نشد.

لیورپول به ماهیت مشکل اشاره‌ای نکرده اگرچه فکیر سه ماه پیش در جریان بازی با تیم ملی فرانسه دچار مصدومیتی جدی شده اما مشخص نیست احتیاط باشگاه انگلیسی در رابطه با مشکل قدیمی این بازیکن باشد.

در بیانیه لیون آمده: «مذاکرات برای انتقال کاپیتان تیم ما به لیورپول موفقیت آمیز نبود و تصمیم گرفته شد مذاکرات به پایان برسد. اگرچه لیورپول هدف اول نبیل بود اما خوشحالیم که او را در تیم حفظ می‌کنیم، در فصل آینده که ما در لیگ قهرمانان حضور داریم، به او نیاز داریم.»

انتظار می‌رفت فکیر که قرار است تیم ملی فرانسه را در جام جهانی همراهی کند، دومین خرید هیجان‌انگیز لیورپول از فرانسه باشد، این تیم فابینیو را با 40 میلیون پوند از موناکو خریده و با توجه به اینکه نبی کیتا از لایپزیگ به خدمت گرفته شده، خط میانی فینالیست فصل قبل لیگ قهرمانان چهره جدیدی پیدا کرده.

فکیر 24 ساله در 30 بازی در لیگ دسته اول فرانسه در فصل قبل 18 گل زد و 8 پاس گل داد و در صعود تیمش به لیگ قهرمانان نقش موثری داشت. او شب گذشته در نیمه دوم بازی فرانسه مقابل آمریکا هم به زمین رفت و نقش موثری در گل تساوی تیمش داشت.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78097
captcha
تازه ها
بیشتر