جام جهانی / شناسه خبر: 78067 / تاریخ انتشار : 1397/3/19 16:43
|
تغییر بزرگ برای بازی با مراکش؛ امید به جای کریم

چپ و راست قلابی تیم ملی برای گمراهی رنار

فدراسیون فوتبال نام دو مدافع کناری خود را مخفی نگه داشته و به جای رضاییان و محمدی، اسامی ترابی و حاجی صفی را منتشر کرده نشان می دهد کی روش در کناره های خط دفاع برنامه ویژه ای در سر دارد.

ایران ورزشی آنلاین /فضای امنیتی عجیبی بر تیم ملی حاکم شده و کمتر کسی می داند در اردوی ایران چه می گذرد، چه اتفاق هایی در تمرین رخ می دهد و قرار است چه بازیکنانی مقابل مراکش بازی کنند. حتی بازی تدارکاتی تیم ملی مقابل لیتوانی پشت درهای بسته برگزار شد. نه خبری درباره ترکیب بازی منتشر شد و نه کسی فهمید کدام بازیکنان به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده اند. بعد از پایان بازی، فقط نتیجه مشخص بود و نام گلزن. تازه برخی از سایت ها گل ایران را به نام سردار آزمون ثبت کردند که این نشان می داد اردوی تیم ملی ایران تا چه حد بسته و غیر قابل نفوذ است.

برای بازی مقابل لیتوانی، رسانه های ایرانی و خارجی چند ترکیب مختلف را منتشر کردند. ترکیب هایی که مشخص نبود دقیق هستند یا نه. روی یکی از آنها می شد مانور داد ، البته اگر فدراسیون فوتبال اجازه می داد. فدراسیون فوتبال برای اینکه حریفان را گمراه کند، ترکیب متفاوتی را منتشر کرد که در آن میلاد محمدی و رامین رضاییان حضور نداشتند و به جای آنها سامان قدوس و مهدی ترابی در زمین بودند. کنجکاوی ها جواب داد و مشخص شد که ترکیب منتشر شده در سایت فدراسیون فوتبال واقعی نیست و  ایران با ترکیب علیرضا بیرانوند، روزبه چشمی، مرتضی پورعلی گنجی، میلاد محمدی، رامین رضاییان، امید ابراهیمی، مسعود شجاعی، احسان حاجی صفی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی و سردار آزمون پا به زمین گذاشته است.

در انتشار ترکیب متفاوت، نکاتی هم وجود دارد. اینکه فدراسیون فوتبال نام دو مدافع کناری خود را مخفی نگه داشته و به جای رامین رضاییان و میلاد محمدی، اسامی مهدی ترابی و احسان حاجی صفی را منتشر کرده نشان می دهد کی روش در کناره های خط دفاع برنامه ویژه ای در سر دارد و به همین دلیل نمی خواهد کادر فنی مراکش نام دو مدافع کناری تیم ملی را بدانند و آنها را آنالیز کنند.

از بازی با لیتوانی، نام چند بازیکن تعویضی هم مشخص است. وحید امیری به جای مهدی طارمی که آسیب دید ، ترابی جانشین عیلرضا جهانبخش و رضا قوچان نژاد هم جایگزین سردار آزمون. درون دروازه و خط دفاع تعویضی انجام نشد تا ثابت شود کی روش روی حضور علیرضا بیرانوند درون دروازه و روزبه چشمی، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان و میلاد محمدی در خط دفاع به قطعیت رسیده است.

کی روش برای تشکیل مثلث خط میانی هم به نتایجی رسیده. او امید ابراهیمی را کنار مسعود شجاعی و احسان حاجی صفی قرار داده و مقابل لیتوانی این مثلث را آزمایش کرده که به نظر هر سه بازیکن توانسته اند خواسته های تاکتیکی کی روش را در زمین اجرا کنند. در کناره های خط حمله هم علیرضا جهانبخش بال راست خواهد بود و مهدی طارمی هم در سمت چپ به میدان می رود. هر چند طارمی در دقیقه 20 بازی با لیتوانی آسیب دید اما به نظر نمی رسد مشکلی برای حضور مقابل مراکش داشته باشد.

با توجه به ترکیبی که از بازی مقابل لیتوانی وجود دارد، کی روش بازیکنان ثابت خود را انتخاب کرده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد تیم ملی با این نفرات در نخستین بازی خود در جام جهانی حاضر خواهد شد. علیرضا بیرانوند، روزبه چشمی، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، مسعود شجاعی، احسان حاجی صفی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی و سردار آزمون. البته اگر اتفاق خاصی تا روز بازی با مراکش رخ ندهد.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78067
captcha
تازه ها
بیشتر