null / شناسه خبر: 78055 / تاریخ انتشار : 1397/3/19 15:02
|
نمایش خوب انگلیس در بازی‌های تدارکاتی

سردرگمی ساوت‌گیت پس از درخشش ذخیره‌ها

رشفورد و ولبک، دو بازیکن ذخیره انگلیس در بازی مقابل کاستاریکا درخشیدند و گل زدند.

ایران ورزشی آنلاین / گرت ساوت‌گیت، مربی تیم ملی انگلیس پس از برد دو بر صفر مقابل کاستاریکا گفت که باید تصمیماتی جدی بگیرد. مارکوس رشفورد در این بازی در دقیقه 13 گلی زیبا به ثمر رساند و دنی ولبک که به‌عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شده بود هم گل دوم را زد.

ساوت گیت که 10 تغییر در ترکیب تیمش داده بود گفت: «حالا کار دشوارتر شده است و باید برخی تصمیمات جدی را بگیریم. البته اوضاع خوب است. اگر مشکل این بود که در فلان پست بازیکن نداریم، اوضاع بسیار متفاوت می‌شد. ما از بازیکنان خواستیم که بر سر پست‌ها با هم رقابت کنند و آنها هم این کار را کردند. من واقعا از عملکرد امشب راضی هستم. ما 10 تغییر داشتیم و با این حال توانستیم همچنان بازی روانی را ارائه کنیم که این عالی بود. به نظرم الگوهای کلی و جنبه دفاعی تیم خوب بود، حرکت توپ خوب بود و همیشه می‌توانستیم خطرناک ظاهر شویم. ما انرژی داشتیم و گل اول هم ضربه‌ای فوق‌العاده و عالی بود. اگر به سه هفته‌ای که در اختیار داشته‌ام نگاه کنم دیگر از این خوشحال‌تر نمی‌توانم باشم. دیدید که بازیکنان با مشکل روبه‌رو شدند و به همین دلیل با هم صمیمی‌تر شدند.»

ساوت‌گیت از عملکرد رشفورد به‌صورت ویژه راضی بود. او بازیکن برجسته انگلیس بود، به‌ویژه در نیمه اول که مشکلات زیادی را برای دفاع کاستاریکا رقم زد. ساوت‌گیت گفت: «دیدید که بازی برایش چقدر مهم بود. من گفتم که انتظار دیدن اشتباه را هم دارم، چون اگر اشتباه نکنید یعنی خوب تلاش نکرده‌اید.»

رشفورد هم گفت که در جریان بازی مقابل کاستاریکا دوست داشته از فوتبال بازی کردن لذت ببرد. او که در کنار جیمی واردی در خط حمله قرار گرفته بود، ستاره 60 دقیقه اول بازی بود و با شوت زیبایش یک گل هم زد. این بازیکن 20ساله در سال 2018 در منچستریونایتد عملکرد خوبی نداشت و شایعه شده بود از این تیم جدا خواهد شد.

او گفت: «روی این گلم در تمرینات کار کرده بودم و زمانی که در جریان بازی چنین گلی می‌زنید، پاداشی است که بابت تمرینات می‌گیرید. از بازی و نتیجه راضی‌ام. احساس می‌کنم در وضعیت بدنی خوبی هستیم. من تلاش می‌کردم آزادانه بازی کنم و از عملکرد خودم لذت ببرم. این تمرین خوبی بود برای رسیدن به چیزی که در جام جهانی به آن نیاز داریم. این بازی‌ها برای این است که به تماشاگران نشان دهیم چه مسیری را پیموده‌ایم. ما در تمرینات می‌دانستیم به کجا رسیده‌ایم.»

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر