ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 77959 / تاریخ انتشار : 1397/3/14 12:58
|

آلیسون در آنفیلد

دروازه بان برزیل یکشنبه در لیورپول مقابل کرواسی به میدان رفت و حالا هواداران این تیم امیدوارند او بعد از جام جهانی به این شهر برگردد.

ایران ورزشی آنلاین / اتفاقات فینال لیگ قهرمانان جای دفاعی برای یورگن کلوپ باقی نگذاشت و لیورپول قطعا باید سراغ دروازه‌بان جدیدی برود. دو اشتباه بزرگ کاریوس برابر رئال مادرید مهر تاییدی به پایان کار این دروازه‌بان آلمانی بود و لیورپول جستجو برای جذب شماره یک جدید را شروع کرده.

یکی از جدی‌ترین گزینه‌های باشگاه انگلیسی آلیسون، دروازه‌بان رم است، ولی قیمت بالای او مانع بزرگی در راه این انتقال است. آلیسون یکشنبه در ترکیب برزیل مقابل کرواسی در ورزشگاه آنفیلد به میدان رفت و دروازه‌اش را بسته نگه داشت تا میل هواداران لیورپول برای دیدن دوباره او بیشتر شود.

سایت‌های نزدیک به لیورپول خبر دادند که همزمان با حضور تیم ملی برزیل در این شهر، نمایندگان باشگاه با نزدیکان آلیسون صحبت کرده‌اند و ظاهرا این دروازه‌بان هم مایل به ترک ایتالیاست، ولی رم قیمت بالایی برای او می‌خواهد (90 میلیون یورو) و از طرف دیگر رئال مادرید هم مایل به جذب اوست. البته این دروازه‌بان 25 ساله تاکید دارد که قبل از جام جهانی تکلیف انتقالش روشن شود و با فشار او انتظار می‌رود گره این پرونده زودتر باز شود.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر