جام جهانی / شناسه خبر: 77953 / تاریخ انتشار : 1397/3/14 09:59
|
موفقیت اینیستا در کار تیمی بوده

لوپتگی: درمورد دخئا تردید ندارم

لوپتگی در مصاحبه خود از دخئا و تیمش دفاع کرد. او گفت:" داوید می‌داند که من او را در خیلی از بازی ها فیکس بازی می دهم و هیچ شکی به او ندارم."

ایران ورزشی آنلاین / یک شوت دیدنی از لیششتاینر و اشتباه  داوید دخئا باعث شد ریکاردو رودریگز دروازه اسپانیا را در بازی تدارکاتی باز کند. اسپانیا در 19 بازی با لوپتگی شکست ناپذیر بوده.  سرمربی اسپانیایی لاروخا هیچ شکی به تیم خود ندارد. لوپتگی در مصاحبه خود از دخئا و تیمش دفاع کرد. او گفت:" داوید می‌داند که من او را در خیلی از بازی ها فیکس بازی می دهم و هیچ شکی به او ندارم."

 

لوپتگی درخصوص اینیستا هم گفت:" فکر می‌کنم کار تیمی، بزرگترین موفقیت او در طول دوران فوتبالش بوده است ولی مهم ترین چیز، عملکردی بود که در بازی داشت. او آمادگی اش را نشان داد. ما در فاز آمادگی هستیم و به فکر تعویض کردن او بودیم. چیزی که برای ما بیش از هر چیز اهمیت دارد این است که بازیکنان در زمین بحنگند. خوشحالم که توانستیم موقعیت‌های زیادی مقابل تیم پیچیده ای مثل سوئیس ایجاد کنیم. خودمان را در سطحی خیلی بالا معرفی کردیم، در بین دو نیمه تغییراتی دادیم ولی در مجموع بازی را مثبت ارزیابی می‌نم. مصدومیتی پیش نیامد و حالا به بهترین شکل آماده می‌شویم."

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/77953
captcha
تازه ها
بیشتر