null / شناسه خبر: 77949 / تاریخ انتشار : 1397/3/14 01:29
|

برزیل 2 – کرواسی صفر / تیته: انتظارات از نیمار را بالا نبرید

ستاره برزیل در بازگشت از مصدومیت نسبتا طولانی موفق شد دروازه کرواسی را باز کند، ولی سرمربی این تیم معتقد است او برای رسیدن به شرایط ایده آل نیاز به زمان بیشتری دارد.

ایران ورزشی آنلاین / نیمار بازگشت دراماتیکی داشت و در اولین بازی‌اش پس از غیبت سه ماهه موفق به گلزنی شد. نیمار که 98 روز پس از مصدومیت در لیگ فرانسه در شروع نیمه دوم بازی برزیل با کرواسی به زمین رفت، در دقیقه 69 موفق شد برای تیمش گلزنی کند. در ثانیه‌های آخر بازی فیرمینو، دیگر مهاجم تازه‌وارد برزیل گل زد تا این تیم حریف سرسختش را 2 بر صفر شکست دهد.

پیش از ورود نیمار بازی دو تیم متعادل بود، ولی مهاجم پاری سن ژرمن در یک صحنه موفق شد با عبور از یار مستقیمش و ضربه‌ای مهارنشدنی دروازه کرواسی را باز کند. این گل می‌تواند انتظارات از نیمار را بالا ببرد، ولی تیته بعد از بازی گفت که هواداران باید به او زمان بدهند تا به شرایط عالی برگردد.

سرمربی برزیل گفت: «او در بازگشت به زمین بالاتر از استاندارد ظاهر شد و نمایشی که داشت بالاتر از حد انتظار بود، ولی نباید فراموش کنیم که او هنوز در حای بازیابی آمادگی‌اش است. او برای رسیدن به شرایط ایده‌آل به سه چهار بازی نیاز دارد. لطفا بعد از این بازی انتظارات از او را بالا نبرید.»

برزیل پیش از اولین بازی جام جهانی‌اش مقابل سوئیس یک بازی دوستانه دیگر مقابل اتریش دارد و نیمار فرصت خواهد داشت آمادگی‌اش را بالاتر ببرد.»

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر