جام جهانی / شناسه خبر: 77944 / تاریخ انتشار : 1397/3/13 14:32
|

اولین شکست 32 سال اخیر آلمان مقابل اتریش / لوو: نویر دو سه مهار عالی داشت

دروازه بان بایرن برای اولین بار از ماه سپتامبر بازی کرد، ولی نتوانست مانع شکست تیمش شود.

ایران ورزشی آنلاین / مانوئل نویر برای اولین بار از ماه سپتامبر درون دروازه ایستاد، ولی آلمان 2 بر یک مغلوب اتریش شد. قهرمان جهان با گل اوزیل پیش افتاد، ولی بعدا دو گل دریافت کرد. این بازی ماقبل آخر تدارکاتی آلمان قبل از جام جهانی روسیه محسوب می‌شد.

دروازه‌بان بایرن که به دلیل شکستگی پا مدتی دور از فوتبال بود، تمام بازی درون دروازه ایستاد، ولی نتوانست مانع شکست آلمان شود که تعداد زیادی از بازیکنان اصلی‌اش را در اختیار نداشت. این دومین شکست متوالی آلمان بعد از شکست یک بر صفر ماه مارس مقابل برزیل است.

یواخیم لوو که گفته بود نویر را تنها در صورت آمادگی به روسیه می‌برد، دو روز مانده به اعلام فهرست نهایی به او فرصت داد آمادگی‌اش را نشان دهد. نویر آخرین بار در اکتبر 2016 برای آلمان بازی کرده بود و شنبه شب هفتاد و پنجمین بازی ملی‌اش را تجربه کرد.

لوو درباره عملکرد نویر گفت: «او بعد از غیبت طولانی بازگشت خوبی داشت. او دو سه مهار عالی داشت.»  سرمربی آلمان اضافه کرد: «با نویر درباره شرایط بدنی‌اش صحبت می‌کنم. او در جریان بازی یا تمرینات مشکلی نداشت.» آلمان 

این اولین شکست آلمان مقابل اتریش در 32 سال اخیر بود و این تیم در سه بازی سال 2018 هنوز بردی نداشته. آخرین بازی تدارکاتی آلمان جمعه مقابل عربستان است و این تیم اولین بازی‌اش در جام جهانی را مقابل مکزیک برگزار می‌کند. سوئد و کره جنوبی دو همگروه دیگر آلمان هستند.  

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/77944
captcha
تازه ها
بیشتر