null / شناسه خبر: 77892 / تاریخ انتشار : 1397/3/11 20:26
|

اهدای ده‌هزار وعده غذایی به ازای هر گل مسی و نیمار

شرکت مسترکارد اعلام کرده هر باری که این دو بازیکن برای تیم‌های ملی آرژانتین و برزیل گلی در مسابقات رسمی بزنند، 10هزار وعده غذایی برای برنامه غذای جهانی سازمان ملل تهیه خواهد کرد.

ایران ورزشی آنلاین / هر گلی که لیونل مسی یا نیمار در رقابت‌های رسمی، مانند جام جهانی 2018 بزنند، به معنای 10هزار وعده غذایی برای کودکان مدارس آمریکای لاتین و حوزه دریای کارائیب خواهد بود. شرکت مسترکارد اعلام کرده هر باری که این دو بازیکن برای تیم‌های ملی آرژانتین و برزیل گلی در مسابقات رسمی بزنند، 10هزار وعده غذایی برای برنامه غذای جهانی سازمان ملل تهیه خواهد کرد.

مسی گفته است: «بسیار افتخار می‌کنم که عضو این کمپین هستم. این کار باعث می‌شود زندگی هزاران کودک تغییر کند و امیدوارم به همین تعداد لبخند به آنها هدیه بدهم.» نیمار هم گفت: «خوشحالم که می‌توانم کمک کنم. می‌خواهیم مطمئن شویم کودکان منطقه غذای کافی و امید بیشتر به زندگی داشته باشند. ما مردم آمریکای لاتین می‌دانیم که می‌توانیم با اتحاد کارهای بزرگی انجام دهیم و این هم نمونه‌ای از این یکپارچگی است. ما با هم می‌توانیم با گرسنگی مبارزه کنیم.»

آنا فرل، سخنگوی منطقه‌ای مسترکارد هم گفته که این پروژه بسیار به سود مردم خواهد بود: «بیش از 40 میلیون نفر در سراسر آمریکای لاتین از گرسنگی رنج می‌برند. بسیاری از آنها کودک هستند. مبارزه با گرسنگی و سوء تغذیه کودکان راهی است برای حمایت از آموزش و نکته کلیدی این است که چرخه فقر متوقف شود.»

captcha
تازه ها
بیشتر