null / شناسه خبر: 77891 / تاریخ انتشار : 1397/3/11 20:13
|

مارادونا: لازم نیست مسی چیزی را ثابت کند

اسطوره فوتبال آرژانتین به مسی توصیه کرده که در جام جهانی از بازی اش لذت ببرد.

ایران ورزشی آنلاین / دیه‌گو مارادونا حس می‌کند لیونل مسی نیازی ندارد چیزی را به آرژانتینی‌ها ثابت کند. مسی احتمالا آخرین جام جهانی‌اش را تجربه خواهد کرد. او در دوره پیشین با آرژانتین به فینال جام جهانی رسید اما تیمش در وقت اضافه به آلمان باخت.

آخرین قهرمانی آرژانتین در جام جهانی در سال 1986 و با هنرنمایی مارادونا در مکزیک رقم خورد. آرژانتین با مارادونا در جام جهانی 1990 هم دوم شد. مسی تاکنون سه بار با آرژانتین در فینال رقابت‌های مهم حضور یافته و هر سه بار هم شکست خورده است. او حتی پس از باخت در فینال کوپا آمه‌ریکا سنتناریو در سال 2016 موقتا از تیم کناره گرفت.

مسی گفته که آرژانتین مدعی اصلی قهرمانی در روسیه نیست اما مارادونا می‌گوید: «به مسی توصیه می‌کنم به بازی کردن و لذت بردن از بازی ادامه دهد. او باید منتقدان را فراموش کند، چه قهرمان جام جهانی بشود و چه نه. او نیاز ندارد چیزی را به دیگران نشان دهد. او باید از فوتبال در میدان لذت ببرد. خورخه سامپائولی را نمی‌شناسم و نمی‌دانم سبک بازی او چطور است اما بازیکنان زیادی را می‌شناسم و می‌دانم که آنها همه تلاش خود را خواهند کرد. به نظرم آنها فرصت خوبی برای قهرمانی دارند. البته من آرژانتین را مدعی اصلی نمی‌دانم چون تیمی که بگویند مدعی اصلی است قهرمان نخواهد شد.»

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر