ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 77820 / تاریخ انتشار : 1397/3/10 13:20
|

لمپارد سرمربی دربی کانتی شد / توانایی هایم را باور دارم

بعد از جرارد حالا نوبت لمپارد است که وارد دنیای مربیگری شود. او ماموریت سختی را انتخاب کرده و می خواهد دربی کانتی را به لیگ برتر برساند.

ایران ورزشی آنلاین / فرانک لمپارد به عنوان سرمربی جدید دربی کانتی برای سه فصل آینده انتخاب شد. ستاره سابق چلسی و تیم ملی انگلیس به دنبال این بود که اولین گام را در مربیگری بردارد و حالا فرصت حضور در دربی کانتی به او داده شده است.

دربی که در نیمه نهایی پلی آف چمپیونشیپ مقابل فولام شکست خورد، از زمان جدایی گری رووت و پیوستن او به استوک سیتی، مربی نداشته ولی حالا لمپارد، هدایت آن را برعهده خواهد گرفت.

لمپارد درباره حضور روی نیمکت دربی گفت: «همیشه دوست داشتم مربی باشگاهی با تاریخی عظیم مثل دربی کانتی باشم بنابراین فرصت بزرگی پیش روی من قرار داده شده است. زمان زیادی را صرف صحبت با رئیس باشگاه و اعضای هیئت مدیره کردم. ما می‌خواهیم با باشگاهی کار کنیم که فصل قبل در جمع 6 تیم برتر چمپیونشیپ قرار داشت و بازیکنان با استعدادی در آن حضور دارند. این اولین تجربه مربی گری من است ولی من با بهترین مربیان جهان از نزدیک کار کرده‌ام و مطمئنم که توانایی‌اش را دارم که به تیم کمک کنم. می‌دانم کار آسانی نخواهد بود، مربیگری در فوتبال هیچوقت آسان نیست ولی من منتظر چالش‌های پیش رو هستم. من توانایی هایم را باور دارم.»

لمپارد سال 2016 با پیراهن نیویورک سیتی از میادین خداحافظی کرد و کلاس‌های مربیگری را آغاز کرد. مدتی قبل استیون جرارد، همبازی لمپارد در تیم ملی هم وارد دنیای مربیگری شد و هدایت گلاسکو رنجرز را به عهده گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/77820
captcha
تازه ها
بیشتر