ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 77764 / تاریخ انتشار : 1397/3/8 16:06
|

واکنش مانچینی به برد مقابل عربستان: فقط در نیمه اول خوب بودیم

ایتالیا پس از پیروزی مقابل عربستان در دومین بازی با هدایت مانچینی مقابل حریف سرسختی به نام فرانسه قرار می گیرد.

ایران ورزشی آنلاین / روبرتو مانچینی از عملکرد ایتالیا مقابل عربستان در نیمه اول راضی بود. او گفت اشتباهاتی که تیمش مرتکب شد به دلیل خستگی بوده است. ایتالیا در نخستین بازی با مانچینی دو بر یک عربستان را برد. مانچو گفت: «من از نیمه اول راضی هستم. نیمه اول برای ما عالی پیش رفت و ما 16 ضربه به سمت دروازه و 11 کرنر داشتیم. ما عالی شروع کردیم اما از دقیقه 65 دیگر محکم و بااراده بازی نکردیم.

بازیکنان حریف سرحال‌تر بودند و به دلیل تمرینات آماده‌سازی اضافی ما در روزهای اخیر بود که کاملا سرحال نبودیم. من تلاش کردم تغییراتی در تیم بدهم اما بابت گلی که خوردیم عصبانی نیستم. به نظرم این گل به دلیل خستگی بود.

فراموش نکنیم که تیم عربستان دارد به اوج آمادگی می‌رسد چون آنها دارند به جام جهانی می‌روند. من البته در هر حال از عملکرد نیمه اول راضی‌ام. پیروز شدن همیشه خوب است، به‌ویژه پس از یک مدت طولانی.»

ایتالیا پیش از این بازی دو تساوی و دو شکست را تجربه کرده بود. این چهار بازی زیر نظر جیام‌پیرو ونتورا و سپس جیجی دی‌بیاجو، مربی موقت ایتالیا انجام شده بود.

مانچینی همچنین درباره ماریو بالوتلی صحبت کرد. او در بازگشت به تیم ملی پس از چهار سال، برای این تیم گل زد. مانچو گفت: «بالوتلی می‌تواند از این هم بهتر باشد، خیلی هم بهتر اما به نظرم در نیمه اول واقعا عالی کار کرد. او گل زد که این برای یک مهاجم مهم است اما البته می‌تواند بهتر از اینها کار کند.»

ایتالیا حالا به مصاف فرانسه خواهد رفت و سپس با هلند دیدار خواهد کرد. مانچینی می‌گوید: «زمانی که مقابل تیمی قوی‌تر بازی ‌کنید عملکردتان بهتر هم می‌شود اما مشکل ما مقابل فرانسه این است که بتوانیم کل 90 دقیقه را محکم بازی کنیم. به نظرم ما امشب کارهای خوب بسیاری انجام دادیم، ضربات زیادی به سمت دروازه حریف زدیم، توپ را به‌سرعت به گردش درآوردیم و اوضاع عالی بود. ما مقابل فرانسه از بازیکنان دیگری استفاده خواهیم کرد، احتمالا بازیکنانی جوان‌تر و فکر می‌کنم این تجربه بسیار مفیدی برای آنها خواهد بود.

ما می‌خواستیم پاتریک کوترونه و نیکولو بارلا را از تیم زیر 21ساله‌ها بیاوریم اما هر دو نفر مصدوم بودند. مهم است که بازیکنان جوان فرصت داشته باشند مقابل تیمی قوی‌تر مانند فرانسه تجربه کسب کنند.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر