null / شناسه خبر: 77741 / تاریخ انتشار : 1397/3/8 11:09
|

پرتغال، بی‌دفاع مقابل تونس / سانتوز: گل‌های غیرعادی خوردیم!

پرتغال بدون رونالدو موفق شده بود از میهمان آفریقایی با دو گل پیش بیفتد، ولی روی اشتباهات دفاعی پیروزی را از دست داد. سانتوز بعد از بازی گفت که نگران عملکرد تیمش است.

ایران ورزشی آنلاین / پرتغال در اولین بازی تدارکاتی‌اش قبل از جام جهانی مقابل تونس 2-2 متوقف شد تا فرناندو سانتوز از عملکرد دفاعی‌اش کاملا ناراضی باشد. پرتغال در آخرین بازی دوستانه‌اش 3 بر صفر مغلوب هلند شده بود و هواداران در براگا امیدوار بودند که تیم با پیروزی مقابل تونس دوباره روحیه بگیرد، ولی با وجود شروع خوب نتوانست برتری‌اش را حفظ کند.

قهرمان اروپا بدون کاپیتانش، رونالدو بازی می‌کرد و سانتوز از آندره سیلوا، مهاجم میلان که در این تیم زمان بازی زیادی نداشته در خط حمله استفاده کرده بود. او در دقیقه 22 موفق شد روی سانتر کوارسما دروازه تونس را باز کند. این هزارمین گل تاریخ تیم ملی پرتغال بود.

میزبان در دقیقه 34 به گل دوم رسید و ژائو ماریو که فصل سختی در اینتر و وستهم سپری کرده با شوتی دیدنی دروازه تونس را باز کرد. تونس در این بازی توان برابری تکنیکی با پرتغال نداشت، ولی روی اشتباه رافائل گوئررو توانست فاصله را کم کند و توسط انیس بدری به گل رسید.

پرتغال در نیمه دوم هم تیم برتر بود و توسط برناردو سیلوا می‌توانست به گل سوم برسد، ولی وقتی این فرصت از دست رفت فخرالدین بن‌یوسف توانست در دقیقه 64 گل تساوی را بزند.

نارضایتی سانتوز

سانتوز بعد از این تساوی مدعی شد دو گلی که تیمش خورده غیرعادی بوده و گفت: «این نتیجه خوبی برای ما نبود، من از این بازی دنبال برد بودم. تساوی هیچوقت نتیجه خوبی نیست. ما برای پیروزی آمده بودیم و خیلی خوب بازی کردیم. یک بازی سریع با گردش توپ خوب و برتری کامل در بازی. وقتی 2 بر صفر پیش افتادیم، اشتباهات تیمی ما شروع شد. روی گل دوم به حریف اجازه دادیم به راحتی گل بزند. روی گل اول هم عملکرد خوبی نداشتیم. گل‌هایی که خوردیم غیرعادی بود و باید آنها را بررسی کنیم.»

سانتوز اضافه کرد: «ما به تونس اجازه دادیم فضا داشته باشد و به راحتی بازی کند. فرصت خیلی خوبی را برای زدن گل سوم از دست دادیم و لحظاتی بعد گل دوم را خوردیم. این رویکرد عادی نیست و بابت آن اصلا خوشحال نیستم.»

پرتغال قبل از جام جهانی دو بازی تدارکاتی دیگر مقابل بلژیک و الجزایر دارد، ولی ممکن است رونالدو که بعد از فینال لیگ قهرمانان استراحت می‌کند در این بازی‌ها هم غایب باشد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر