جام جهانی / شناسه خبر: 77714 / تاریخ انتشار : 1397/3/7 16:03
|

گالاس: مارسیال لیاقت جام جهانی را نداشت

مدافع سابق فرانسه: مارسیال در کل فصل عملکرد سطح بالایی نداشت. برای رفتن به جام جهانی، باید در کل فصل عالی کار کنید. شما نمی‌توانید افت و خیز داشته باشید.

ایران ورزشی آنلاین / ویلیام گالاس گفته آنتونی مارسیال لیاقت حضور در جام جهانی را نداشته است. این مهاجم 22ساله منچستریونایتد که احتمالا از این تیم جدا خواهد شد، فصل ناامیدکننده‌ای را پشت سر گذاشته است.

گالاس 40ساله که در سال 2006 با فرانسه نایب‌قهرمان جام جهانی شد به مارسیال گفته که باید از این تجربه درس بگیرد: «من برای او احساس ناراحتی نمی‌کنم چون او فرصتش را داشت که به تیم برسد. او بارها به تیم ملی دعوت شده بود. به نظرم او خودش فرصت حضور در جام جهانی را از دست داد. او در کل فصل عملکرد سطح بالایی نداشت. برای رفتن به جام جهانی، باید در کل فصل عالی کار کنید. شما نمی‌توانید افت و خیز داشته باشید. همین بود که تفاوت را رقم زد. او هنوز جوان است و شاید از این مسائل درس بگیرد. او کیفیت بالایی دارد و واقعا باید حسرت بخورد که چرا به جام جهانی نرفت.»

گفته می‌شود تاتنهام، چلسی، آرسنال، یوونتوس و پاری سن‌ژرمن به دنبال جذب او هستند. با آمدن الکسیس سانچس به منچستریونایتد، به نظر می‌رسد مارسیال باید درباره آینده‌اش تصمیم مهمی بگیرد.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/77714
captcha
تازه ها
بیشتر