جام جهانی / شناسه خبر: 77712 / تاریخ انتشار : 1397/3/7 15:26
|

نیمار: هنوز صددرصد آماده نیستم

ستاره تیم ملی برزیل به تمرینات برگشته و پا به توپ شده، ولی تاکید دارد که هنوز به شرایطی که دوست دارد نرسیده است.

ایران ورزشی آنلاین / سران پاری‌سن‌ژرمن همچنان امیدوارند که نیمار پس از جام جهانی به این تیم برگردد و خود نیمار در حال حاضر تنها به جام جهانی فکر می‌کند. او گفته که هنوز 100 درصد آماده نشده است.

هدف این ستاره سابق بارسلونا رسیدن به جام جهانی است. او سرانجام تمرینات کامل خود را با تیم ملی آغاز کرده است. پیش‌تر گفته می‌شد که او می‌تواند در 13 خرداد در آنفیلد در دیداری دوستانه به مصاف کرواسی برود و به این ترتیب بازگشتی رویایی به تیم ملی داشته باشد اما اکنون مشخص شده که حضور او در این بازی در هاله‌ای از ابهام است.

نیمار می‌گوید: «هنوز صددرصد آماده نیستم. به مرور زمان مشکل برطرف می‌شود اما هنوز وقتی برخی حرکات را انجام می‌دهم درد دارم. من فعلا نمی‌توانم به میادین برگردم.»

او که در بازی با مارسی دچار مصدومیت از ناحیه استخوان کف پا شده بود، از آن زمان بیشتر در برزیل بوده است. او می‌گوید: «از نظر فیزیکی خوبم. پایم هم خوب است. البته که دارم دوباره به شرایط بازی برمی‌گردم اما موضوع جدی نیست. بازی در جام جهانی رویا است و امیدوارم که دوباره در جام جهانی مصدوم نشوم.»

پیش از بازی با کرواسی، تمهیدات ویژه‌ای برای حفاظت از نیمار اندیشیده شده است. رودریگو لاسمار، پزشک تیم ملی نگاه خوش‌بینانه‌ای به اوضاع نیمار دارد: «او در هفته اول تمرینش فوق‌العاده کار کرده است. ما انتظار داریم که او برای دیدار دوستانه پیش رو آماده باشد.»

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/77712
captcha
تازه ها
بیشتر