ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 77708 / تاریخ انتشار : 1397/3/7 15:20
|

جان تری از آستون ویلا می‌رود

آستون ویلا در پله آخر برای رسیدن به لیگ برتر ناکام ماند و دیگر نمی تواند یک فصل دیگر دستمزد بالای جان تری را بپردازد.

ایران ورزشی آنلاین / وقتی استیو بروس در پایان بازی استون ویلا با فولام جان تری را در آغوش گرفت، خیلی شبیه یک خداحافظی طولانی بود، شاید این آخرین بازی کاپیتان سابق چلسی با تیم دسته دومی بود.

منابع نزدیک به باشگاه فاش کرده‌اند تری در خداحافظی با هم‌تیمی‌هایش در ویلا گفته: «در تماس باشید». دلیلش هم روشن است، باشگاهی که سه سال است در لیگ برتر بازی نمی‌کند دیگر نمی‌تواند هفته‌ای 60 هزار پوند دستمزد به بازیکن 37 ساله بدهد. او که پیشنهادهایی از آمریکا و چین دارد، در اینستاگرام خود نوشت: «ویران شدم. اینکه نتوانستیم به هدفمان برسیم من را می‌کشد.»

ویلا با این باخت نه تنها 170 میلیون پوند حضور در لیگ برتر را از دست داد، بلکه با مبارزه‌ای جدید مواجه شده و باید تلاش کند به خاطر نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی با محرومیت روبه‌رو نشود.

موضوع فقط به تری ختم نمی‌شود و شاید در پایان تابستان، ویلا چهره متفاوتی داشته باشد. جک گریلیش هافبک 22 ساله ثابت کرد لیاقت بازی در لیگ برتر را دارد. او دو سال دیگر قرارداد دارد و خریدارش باید 25 میلیون پوند بپردازد. گفته می‌شود لسترسیتی خواهان او است. جیمز چستر، مدافع ولز، دیگر دارایی باارزش ویلا است.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/77708
captcha
تازه ها
بیشتر