null / شناسه خبر: 77539 / تاریخ انتشار : 1397/3/4 15:24
|

رابیو، یاغی جدید فوتبال فرانسه

هافبک جوان پاری سن ژرمن در فهرست انتظار تیم ملی فرانسه بود، ولی اعلام کرد که نمی خواهد در این فهرست باشد. حالا دشان به او پاسخ داده است.

ایران ورزشی آنلاین / آدرین رابیو که فصل خوبی را با پاری سن ژرمن سپری کرد، در فهرست 23 نفره فرانسه برای جام جهانی قرار نگرفت و تنها به‌عنوان یکی از بازیکنان فهرست انتظار معرفی شد اما او به دیدیه دشان اعلام کرد که حاضر نیست در این فهرست باشد. واکنش این هافبک جوان در روزهای گذشته جنجال زیادی در فوتبال فرانسه بوجود آورده و واکنش‌های منفی زیادی داشته. تیم ملی فرانسه در چند دوره اخیر جام جهانی حاشیه های زیادی داشته و ظاهرا این بار نوبت رابیو بود که نقش یاغی را به عهده بگیرد.

 دشان، سرمربی فرانسه درباره تصمیم عجیب رابیو گفت: «او نامه‌ای به فدراسیون فوتبال فرانسه ارسال نکرد؛ بلکه ‌ایمیلی برای من فرستاد که در ساعات پایان دوشنبه شب به دست من رسید. من این نامه را خواندم. با او تماس گرفتم و پیامک فرستادم تا مطمئن شوم که ‌ایمیل از طرف خود او بوده است. پس از آن با رییس فدراسیون و رییس باشگاه پاری سن ژرمن صحبت کردم. من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. می‌توانم میزان ناامیدی او را درک کنم اما در مورد گرفتن چنین موضعی، باید بدانیم که در مورد یک بازیکن جوان صحبت می‌کنیم که خودش را از تیم کنار کشید. امیدوارم این مساله باعث افزایش تجربه او شود و بفهمد در بالاترین سطح فوتبال، جایی برای احساسی شدن وجود ندارد. یک بازیکن باید در هر شرایطی حرفه‌ای بماند. نمی‌خواهم بگویم از این شرایط راضی هستم اما قصد ندارم این روزها در این مورد صحبت کنم. می‌دانم که نمی‌توانم روی او حساب کنم. او حاضر به پذیرفتن نقش ذخیره نشد و ترجیح داد منتظر فرصتی جدید بماند. این تصمیم او است.»

با توجه به رقابت شدید در خط میانی تیم ملی فرانسه ممکن است این تصمیم رابیو شانس حضور دوباره او در این تیم را از بین ببرد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر