ورزش جهان / شناسه خبر: 77523 / تاریخ انتشار : 1397/3/3 11:45
|

شروع پروژه جدید ناپولی با آنچلوتی / ویدال و لوئیز در راه جنوب ایتالیا

مربی باسابقه ایتالیایی پس از سال ها به ایتالیا برگشت و قراردادی سه ساله با ناپولی بسته تا به انتظار این تیم برای قهرمانی پایان دهد.

ایران ورزشی آنلاین / کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید ناپولی از بازگشت به سری آ و شروع دوباره کارش در ایتالیا ابراز خوشنودی کرد. سرمربی سابق میلان پس از اخراجش از بایرن در ماه سپتامبر، هدایت تیمی را برعهده نداشت ولی شب گذشته به عنوان جانشین ساری معرفی شد. آنچلوتی یک بار با میلان قهرمان سری آ شده و حالا امیدوار است که تجربه و دانشی که دارد، در چالش جدیدش به کارش بیاید.

کارلتو که با ناپولی قراردادی سه ساله بسته گفت: «خیلی خوشحالم که به کشورم برگشته ام و با یکی از بهترین تیم‌های ایتالیا همکاری خواهم داشت. ما به اینجا آمده ایم که رقابت کنیم و تمام تجربه و دانشمان را در اختیار ناپولی قرار دهیم. از این چالش هیجان زده هستیم و می‌خواهیم یک راه جدید فوتبالی را آغاز کنیم. می‌خواهم از ریاست باشگاه برای اعتماد به من و واگذاری این پروژه تشکر کنم و بدانند که من عاشق این فرصتی هستم که به من ارائه شده است. به هواداران می‌گویم که ما سخت تلاش خواهیم کرد و خیلی حرفه ای هستیم تا به اهدافمان برسیم.»

ناپولی فصل گذشته نزدیکترین رقیب یوونتوس بود، ولی در هفته‌های آخر رقابت قهرمانی را واگذار کرد. ناپولی حالا امیدوار است با آنچلوتی دوباره برای قهرمانی تلاش کند. انتظار می‌رود این مربی بازیکنان جدیدی را به تیمش اضافه کند. گفته می‌شود آرتورو ویدال و داوید لوئیز که سابقه همکاری با آنچلوتی را دارند ممکن است به ناپولی بپیوندند.

 

captcha
تازه ها
بیشتر