فوتبال ایران / شناسه خبر: 77392 / تاریخ انتشار : 1397/2/30 18:22
|

سوپرجام تحت تاثیر قرعه‌کشی دوم خرداد/ برانکو و شفر دست شان را رو می کنند؟

چهارشنبه این هفته قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد و احتمال برخورد استقلال و پرسپولیس در این مرحله وجود دارد

ایران ورزشی آنلاین /سه روز دیگر مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برگزار خواهد شد و پرسپولیس و استقلال حریفان شان را خواهند شناخت که در این مرحله احتمال برخورد با رقیب سنتی وجود خواهد داشت. بازی‌های رفت و برگشت مرحله یک چهارم نهایی به فاصله یک هفته از هم در اواخر مرداد و اوایل شهریور برگزار می‌شود و بعید نیست قبل از تقابل استقلال و پرسپولیس در لیگ (اگر این مسابقه در سه چهار هفته ابتدایی فصل نباشد) این دو تیم در لیگ قهرمانان به مصاف هم بروند.

از طرفی با در نظر گرفتن اینکه پرسپولیس و استقلال باید در تاریخ 29 تیرماه و قبل از شروع فصل تازه لیگ برتر در دیدار سوپرجام به میدان بروند شاید مربیان هر دو تیم تمایلی به حضور در سوپرجام نداشته باشند و با اجبار سازمان لیگ تیم نصف و نیمه ای به این مسابقه بفرستند.

در واقع بعد از قرعه کشی دوم خرداد و برخورد احتمالی سرخ و آبی تهران در این مرحله مشخص خواهد شد که آیا برانکو و شفر از برگزاری سوپرجام در فاصله کمتر از یک ماه تا تقابل فوق‌العاده حساس‌شان در آسیا استقبال خواهند کرد یا خیر.در واقع بعید نیست اگر دو تیم در اسیا با هم برخورد کنند  در سوپرجام دست شان را رو نکنند و با ترکیب نصف و نیمه به میدان بروند هر چند به هر حال پای یک جام در میان است.

گفتنی است اگر طبق قرعه شهرآورد رفت لیگ هم در چهار هفته ابتدایی باشد احتمال تماشای 4 شهرآورد در حدود یک ماه وجود خواهد داشت.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر