فوتبال ایران / شناسه خبر: 77337 / تاریخ انتشار : 1397/2/29 14:42
|

اهرم فشار تارتار برای قبول پیشنهاد یک میلیاردی

داستان ماندن یا رفتن مهدی تارتار و بازیکنان پارس جنوبی جم به کلاف سردرگمی تبدیل شده که تنها گره گشای آن پول است و بس.

ایران ورزشی آنلاین /داستان ماندن یا رفتن مهدی تارتار و بازیکنان پارس جنوبی جم به کلاف سردرگمی تبدیل شده که تنها گره گشای آن پول است و بس.

مهدی تارتار در مذاکراتی که برای تمدید قراردادش با باشگاه پارس جنوبی جم داشته، مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان را برای تمدید قرارداد خود پیشنهاد داده که این مبلغ برای باشگاهی چون پارس، با بودجه محدود، مبلغ قابل قبولی نخواهد بود. با این حال تارتار پیشنهاد جدی دیگری ندارد و اگر بخواهد که تنها پیشنهادش یعنی پارس جنوبی را هم از دست ندهد، چاره ای ندارد جز اینکه با باشگاه سازش کند و مبلغ را پایین بیاورد.

او البته از اهرم های فشار دیگری هم استفاده کرده تا بلکه بتواند با همین مبلغ در پارس جنوبی بماند. او پس از آخرین بازی تیمش در لیگ مقابل سیاه جامگان، در رختکن به بازیکنانش گفت که اگر من بمانم، مطالبات همه شما را از باشگاه خواهم گرفت اما اگر نمانم، شما بروید از باشگاه شکایت کنید!

این موضوع به گوش مسوولان باشگاه هم رسیده و باعث ناراحتی آن ها از سرمربی شده است. حالا باشگاه اگر با مبلغ تارتار موافقت نکند، احتمالاً با شکایت تعداد قابل توجهی از بازیکنان مواجه خواهد شد. از طرفی باشگاه توانایی پرداخت یک میلیارد و 200 میلیون به تارتار را هم ندارد!

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/77337
captcha
تازه ها
بیشتر