null / شناسه خبر: 77335 / تاریخ انتشار : 1397/2/29 14:38
|

اعتراض همزمان ویلشر و هارت به فهرست انگلیس

دو بازیکن باسابقه انگلیسی که از فهرست ساوت‌گیت خط خوردند در شبکه های اجتماعی به این تصمیم اعتراض کردند.

ایران ورزشی آنلاین / جک ویلشر و جو هارت، دو ستاره سابق تیم ملی انگلیس پس از اعلام فهرست این تیم برای جام جهانی غیبت خودشان را ناعادلانه دانستند. این دو بازیکن در پست‌های جداگانه تاکید کردند که شایسته حضور در فهرست ساوت‌گیت بودند.

هافبک آرسنال که این فصل 38 بازی برای تیمش انجام داد و آماده بود، با این حال ساوت‌گیت بازیکنانی مثل فابین دلف و روبن لوفتوس چیک را به او ترجیح داد. ویلشر در اعتراض به این تصمیم نوشت: «فکر می‌کنم باید نظرم را در رابطه با موضوعی بگویم. شاید لازم نباشد بگویم از اینکه نتوانسته‌ام در فهرست انگلیس برای جام جهانی قرار بگیرم، بسیار ناراحت هستم. احساس می‌کنم کاملا آماده هستم و فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ام بنابراین باید در این فهرست قرار می‌گرفتم. اگر به من فرصت داده می‌شد، شاید می‌توانستم تاثیری مثبت داشته باشم. با این حال، باید به تصمیم مربی احترام گذاشت و برای تمام تیم آرزوی موفقیت دارم. من همیشه هوادار انگلیس هستم و با باقی بچه‌ها از تیم ملی حمایت خواهم کرد.»
جو هارت، دروازه‌بان باتجربه وستهم هم نوشت: «نمی‌توانم دروغ بگویم، از این موضوع خیلی ناراحت هستم. پس از دو سال تلاش برای اینکه شرایط دشواری را که برایم پیش آمده بود، پشت سر می‌گذاشتم، قبول کردن این موضوع خیلی دشوار است. افتخار می‌کنم که در تمام دقایق مرحله مقدماتی بازی کردم و نقش مهمی در تیم ایفا کردم. توانایی‌هایم را می‌شناسم و می‌دانم که چه میزان می‌توانم به تیم کمک کنم. برای تیم ملی انگلیس آرزوی موفقیت دارم، هر چند که من در کنار آنها نخواهم بود. با پیراهن انگلیس و در کنار هواداران، حامی تیم خواهم بود. ترسی وجود ندارد و باید در جام جهانی موفق باشیم. سه شیر هستم و مفتخر.»

captcha
تازه ها
بیشتر