فوتبال ایران / شناسه خبر: 77302 / تاریخ انتشار : 1397/2/28 15:31
|
سایپا 70 هزار یورو می خواهد

حق رشد مانع انتقال قلی زاده به شارلروا

باشگاه شارلروا باید هزینه حق رشد قلی زاده را به حساب سایپا واریز کند. هزینه ای در حدود 60 تا 70 هزار یورو که به نظر نمی رسد شارلروا بتواند آن را تامین کند.

ایران ورزشی آنلاین /چند هفته ای است که بحث انتقال علی قلی زاده به شارلروا منتشر شده و حتی این بازیکن به بلژیک هم سفر کرده. بر همین اساس خبرگزاری دی اچ نت از علاقه شدید مسئولان شارلروا بلژیک برای امضای قرارداد با مهاجم ٢٢ ساله تیم ملی ایران خبر داد. آنها البته یک رقیب سرسخت نیز به نام آلکمار برای تصاحب ستاره ایرانی دارند اما حضور کاوه رضایی مهاجم ایرانی در شارلروا شانس این تیم را برای جذب دومین ایرانی بیشتر کرده است. کاوه رضایی که در سایپا با قلی زاده همبازی بوده نیز از استعداد فوق العاده او صحبت کرده و گفته در صورت آمدن وی به لیگ بلژیک پیشرفت چشمگیری خواهد کرد.

طبق اعلام این رسانه مدیران شارلروا با قلی زاده جلسه ای داشته اند تا او به عنوان اولین خرید زمستانی معرفی شود و قرارداد او به مدت ٢سال امضا شود. سرعت و تکنیک قلی زاده او را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان ایران معرفی کرده است و جام جهانی - در صورت حضور - می تواند قیمت و ارزش این بازیکن ایرانی را به طرز چشمگیری افزایش بدهد. البته یک مانع بزرگ پیش روی انتقال قلی زاده به شارلروا وجود دارد. باشگاه شارلروا باید هزینه حق رشد قلی زاده را به حساب سایپا واریز کند. هزینه ای در حدود 60 تا 70 هزار یورو که به نظر نمی رسد شارلروا بتواند آن را تامین کند.همین مسئله بخث قلی زاده را برای امضای قرارداد با شارلروا کاهش داده. مگر اینکه خودش وارد عمل شود و از مبلغ قرارداد حدودا 120 هزار یورویی اش، حق رشد را پرداخت کند.

captcha
تازه ها
بیشتر