فوتبال ایران / شناسه خبر: 77287 / تاریخ انتشار : 1397/2/26 23:54
|
بحران دوباره در خط هافبک تیم ملی

اختصاصی ایران ورزشی / کریمی جام جهانی را از دست داد

محرومیت سعید عزت‌اللهی از یک سو و آسیب‌دیدگی امید ابراهیمی و علی کریمی از سوی دیگر بحرانی عظیم در خط هافبک تیم ملی به‌وجود آورده.

ایران ورزشی آنلاین / بد‌شانسی پشت بدشانسی. این حال و هوای این روزهای تیم ملی است. چند روز قبل بود که تمرین 4 نفره تیم ملی تلفات داد. علی کریمی اواسط تمرین کمر خود را گرفت و از زمین خارج شد تا دکتر شهاب سراغ او برود، گفت و گوی کوتاهی انجام بدهد و در نهایت به کی‌روش اطلاع بدهد که هافبک دفاعی سپاهان آسیب دیده و فعلا نمی‌تواند همراه سایر بازیکنان تمرین کند.

کریمی از همان روز درمان خود را آغاز کرد اما هر بار که خواست تمرین کند با دردی از ناحیه کمر مواجه شد. دردی که به او اجازه نداد همراه سایر بازیکنان بدود، بجنگد و تمرین بدنسازی خود را در مرکز پک انجام بدهد. حالا و پس از چند روز از آن آسیب‌دیدگی، یک خبر تلخ از اردوی تیم ملی به گوش می‌رسد. علی کریمی نمی‌تواند همراه تیم ملی به جام جهانی برود، هر چند کی‌روش و کادر پزشکی تیم ملی هم و غم خود را روی درمان کریمی گذاشته‌اند اما آسیب دیدگی او به حدی است که یک ماه زمان می‌برد تا مداوا شود.
هافبک 24 ساله تیم ملی، اواخر فصل نیز با این آسیب‌دیدگی دست و پنجه نرم کرد و در ترکیب سپاهان به میدان رفت اما حالا در آستانه جام جهانی این مصدومیت دوباره سراغ او آمده و نه تنها تمرکز خودش بلکه تمرکز کادر فنی را نیز گرفته. بخصوص که کی‌روش برای بازی نخست مقابل مراکش و در غیاب سعید عزت اللهی حساب ویژه‌ای روی علی کریمی باز کرده بود و حالا آسیب‌دیدگی او و از دست دادن جام جهانی خبر تلخی برای کادر فنی تیم ملی است.
‌محرومیت سعید عزت‌اللهی از یک سو و آسیب‌دیدگی امید ابراهیمی و علی کریمی از سوی دیگر بحرانی عظیم در خط هافبک تیم ملی به‌وجود آورده. بحرانی که مشخص نیست با حضور کدام بازیکن حل خواهد شد و کی‌روش چه تصمیمی درباره جایگزین‌های آنها می‌گیرد. البته آسیب‌دیدگی امید ابراهیمی در حال بهبود است اما کریمی قطعا نمی‌تواند برای تیم ملی در روسیه بازی کند و این خبر را بگذارید کنار احتمال از دست رفتن جام جهانی برای اشکان دژاگه تا ببینید کی‌روش این روزها با چه دغدغه‌هایی مواجه است‌.
 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر