جام جهانی / شناسه خبر: 77281 / تاریخ انتشار : 1397/2/26 19:44
|

محرومیت گررو اضافه شد! / کاپیتان پرو جام جهانی را از دست داد

مهاجم سابق بایرن مونیخ و هامبورگ امیدوار بود با بخشش محرومیتش بازی در جام جهانی را تجربه کند، ولی حکم دادگاه عالی ورزش او را غافلگیر کرد.

ایران ورزشی آنلاین / پائولو گررو با حکم 14 ماه محرومیت از حضور در میادین روبه‌رو شده و به این ترتیب جام جهانی 2018 روسیه را از دست داد. آزمایش کوکایین او مثبت شده بود و او در ابتدا 6 ماه از حضور در میادین محروم بود اما اکنون دادگاه عالی ورزش این حکم را به 14 ماه افزایش داده است.

گررو می‌گوید: «قربانی بی‌عدالتی شده‌ام. انتظارش را نداشتم. ناراحتم که بازی نمی‌کنم. آنها رویایم را از من گرفتند.»

گررو که مهاجم تیم فلامنگو برزیل است، در فهرست 25نفره تیم ملی پرو که یکشنبه اعلام شد حضور داشت. او به دادگاه عالی ورزش رفته بود، به این امید که 6 ماه محرومیت تعلیقی‌اش هم بخشیده شود اما در عوض حکم او به 14 ماه افزایش یافت. گررو به این ترتیب تا ژانویه 2019 نمی‌تواند بازی کند.

او می‌گوید: «ناراحتم چون آمده بودم که با مسائل روبه‌رو شوم، چرا که  شایعات بسیاری مطرح شده بود. من قربانی هستم. من صددرصد پشت تیم ملی پرو هستم. هم در روزهای خوب و هم در روزهای بد.»

او در ابتدا به یک سال دوری از میادین محکوم شده بود اما سپس محرومیت او به 6 ماه قطعی و 6 ماه تعلیقی تبدیل شد. محرومیت 6ماهه او اخیرا به پایان رسیده بود و او به این ترتیب می‌توانست در جام جهانی بازی کند، ولی حالا حکم جدید مانع بازی او خواهد شد.

پرو در جام جهانی با فرانسه، استرالیا و دانمارک همگروه است.

 

captcha
تازه ها
بیشتر