فوتبال ایران / شناسه خبر: 77269 / تاریخ انتشار : 1397/2/26 17:36
|
هواداران پرسپولیس رکورد شکستند

بیشتر از 80 هزار نفر نبود؟

هواداران پرسپولیس با حضور گسترده در ورزشگاه آزادی روز 24 اردیبهشت 97 را تبدیل به یک روز بزرگ و به یاد ماندنی کردند.

ایران ورزشی آنلاین /هواداران پرسپولیس روز 24 اردیبهشت 97 را تبدیل به یک روز بزرگ و به یاد ماندنی کردند.
شاید کسی تصور نمی‌کرد بعد از استقبال نسبتا سرد از بازی‌های مرحله گروهی که تعداد هواداران پرسپولیس از 35 هزار نفر بالاتر نرفت در این مسابقه ورزشگاه آزادی لبریز از تماشاگر شود.
عصر دوشنبه نیمه غربی تهران به خاطر این مسابقه ترافیک عجیب و غریبی داشت و تمام مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی قفل شده بود تا هواداران و اصحاب رسانه برای رسیدن به ورزشگاه زمانی طولانی در ترافیک گرفتار شوند و حتی برخی‌شان دقایقی از مسابقه را از دست بدهند.
هواداران پرسپولیس اما به خاطر احساس نیاز تیم‌شان به پشتیبانی و شرایطی که رقم خورده بود ورزشگاه را پر کردند و هزاران نفر به صورت سرپا بازی را تماشا کرده و تعداد بسیاری موفق به ورود به ورزشگاه نشدند. جالب اینکه فصل قبل هم پرسپولیس در چند بازی آسیایی بلیت طبقه دوم ورزشگاه را رایگان کرده بود اما این میزان از استقبال از مسابقه خانگی پرسپولیس هواداران این تیم را یاد بازی با بنیادکار (سال 88) و حتی الهلال در سال 70 می‌انداخت.
 جالب اینکه تعداد تماشاگران 80 هزار نفر اعلام شد و با همین عدد هم رکورد شکسته می‌شود اما تعداد واقعی هواداران خیلی بیشتر از این عدد بود. هواداران پرسپولیس با وجود شرایط سختی که تیم محبوب‌شان در آن گرفتار شده بود به توصیه‌های مهم باشگاه هم گوش دادند و خوشبختانه خبری از ترقه و نارنجک نشد.

captcha
تازه ها
بیشتر