فوتبال ایران / شناسه خبر: 77259 / تاریخ انتشار : 1397/2/26 14:59
|
بازی در تیم ملی قبل از نقل و انتقالات نیم فصل

آن بازیکن چطور از چشم کی روش افتاد؟

بازیکنی که قبل از نقل و انتقالات نیم فصل حتی در ترکیب تیم ملی هم قرار گرفت، نه در فهرست کی روش جا دارد و نه در ترکیب ثابت تیمش. البته به جز آخرین بازی که مربی مجبور شد از او استفاده کند.

ایران ورزشی آنلاین / در تیم ملی اتفاق هایی رخ می دهد که نه می توان با دلیل و مدرک اثبات شان کرد و نه می توان از خیر آنها گذشت. نمونه اش درباره بازیکنی که چند ماه قبل عضو تیم ملی بود اما پس از انتقال به تیمی لیگ برتری، دیگر رنگ اردو را ندید و جایی در فهرست کی روش نداشت. این بازیکن یکی 2 ماه مانده به نقل و انتقالات نیم فصل، حضور در اردوی تیم ملی را تجربه کرد. همان زمان رسانه ها به دعوت او انتقاد کردند اما سلیقه کی روش و تشخیص سرمربی تیم ملی این بود که چنین بازیکنی به درد تیم ملی می خورد.

انتقال این بازیکن، از یک تیم شهرستانی که اوضاع مالی خوبی نداشت به تیمی که جزو تیمهای متمول و با ساختار مالی مناسب بود در زمره انتقال های پر سر و صدای نیم فصل قرار گرفت و البته مبلغ بالایی هم نصیب او شد. همه انتظار داشتند این بازیکن یک مهره کلیدی در تیم جدید خود باشد اما نه تنها موثر نبود بلکه صدای اعتراض مربی اش را نیز در آورد. پس از انتقال هم این بازیکن دیگر به تیم ملی دعوت نشد و به یکباره از چشم کی روش افتاد.

حالا هم که فهرست 35 نفره منتشر شده، نامی از این بازیکن دیده نمی شود. بازیکنی که قبل از نقل و انتقالات نیم فصل حتی در ترکیب تیم ملی هم قرار گرفت، نه در فهرست کی روش جا دارد و نه در ترکیب ثابت تیمش. البته به جز آخرین بازی که مربی مجبور شد از او استفاده کند.

captcha
تازه ها
بیشتر