فوتبال ایران / شناسه خبر: 77258 / تاریخ انتشار : 1397/2/26 14:37
|
فاز جدید رقابت درون دروازه تیم ملی

کنایه مظاهری به بیرانوند: مثل بعضی ها روی زمین که گل نخوردم

کنایه مظاهری نشان می دهد رقابت او با بیرانوند وارد فاز جدیدی شده و هیچ یک از 2 دروازه بان نمی خواهند قافیه را به دیگری ببازند. چه درون دروازه و چه در رسانه ها.

ایران ورزشی آنلاین /بحث درباره دروازه بان تیم ملی در جام جهانی داغ شده و همین مسئله دروازه بان های مدعی را نیز وادار به صحبت در رسانه ها کرده. رقابت هم بین 2 دروازه بان است. رشید مظاهری و علیرضا بیرانوند. عملکرد هفته های اخیر بیرانوند درون دروازه پرسپولیس، علاقمندان به تیم ملی را نگران کرده. به خصوص برای وفقیت در جام جهانی و بازی مقابل تیمهای قدرتمندی چون پرتغال، اسپانیا و البته مراکش. از سوی دیگر رشید مظاهری در بازی های اخیر نشان داده دروزه بان قابل اعتمادی است و همین بهانه ای شده تا رسانه ها نیز به موضوع حضور او درون دروازه تیم ملی، بیشتر از همیشه بپردازند.

همین رقابت میان مظاهری و بیرانوند، پای خود را به میکسدزون ورزشگاه آزادی و مصاحبه مظاهری نیز باز کرده.جایی که دروازه بان ذوب آهن در مواجهه با سوالی درباره گل دوم تیام این صحبتها را به زبان آورد:« گل دوم را تیام بسیار خوب زد. یک مربی داشتیم که می‌گفت بعد از دریافت بعضی از گل‌ها باید برگردی و برای بازیکن مقابل دست بزنی. فکر می‌کنم این گل را همه دروازه‌بان‌ها دریافت می کردند هرچند این گل روی هوا به ثمر رسید. چند روز پیش برخی گل‌هایی روی زمین خوردند،‌ چه برسد به این گل که روی هوا بود.»

مشخص است که مظاهری به بیرانوند کنایه زده. دروازه بانی که یک روز قبل از بازی ذوب آهن- استقلال، با شوتی زمینی مقابل رومارینیو تسلیم شد تا پرسپولیس دقایق سختی را برای شکست الجزیره سپری کند. این کنایه مظاهری نشان می دهد رقابت او با بیرانوند وارد فاز جدیدی شده و هیچ یک از 2 دروازه بان نمی خواهند قافیه را به دیگری ببازند. چه درون دروازه و چه در رسانه ها.

captcha
تازه ها
بیشتر