ورزش جهان / شناسه خبر: 77255 / تاریخ انتشار : 1397/2/25 23:51
|

آرتتا سرمربی آرسنال می‌شود؟

کاپیتان سابق آرسنال سابقه سرمربیگری ندارد و تنها دو فصل دستیار گواردیولا بوده، با این حال باشگاه می خواهد او را جانشین ونگر کند.

ایران ورزشی آنلاین / میکل آرتتا گزینه اصلی آرسنال برای جانشینی آرسن ونگر است. ایوان گازیدیس، مدیر اجرایی آرسنال می‌خواهد فردی هدایت این تیم را پس از آرسن ونگر به عهده بگیرد که با ساختار مدیریتی جدید باشگاه سازگار باشد.

آرتتا که هافبک سابق آرسنال است، به عنوان دستیار پپ گواردیولا در منچسترسیتی کار می‌کند و تجربه سرمربیگری در یک تیم را نداشته است. گازیدیس که گفته ترسی ندارد و ممکن است در انتخاب مربی دست به کاری شجاعانه بزند، می‌خواهد مربی جدید آرسنال فوتبالی پیشرو ارائه کند، به ارزش‌های باشگاه وفادار باشد و بازیکنان جوان را پرورش بدهد. آرسنال البته فرصت کافی برنامه‌ریزی برای مربی جدید را خواهد داشت. آنها می‌خواهند تا پیش از آغاز جام جهانی، مربی خود را معرفی کنند.

گازیدیس در حال حاضر دارد لیست نامزدهای مربیگری آرسنال را به همراه رائول سانیهی، مدیر روابط فوتبالی و سون میسلینتات، رییس استعدادیابی باشگاه بررسی می‌کند. نام‌های دیگری که در این لیست وجود دارند یولیان ناگلسمان، مربی هوفنهایم، لئوناردو ژاردیم، مربی موناکو و ماسیمیلیانو آلگری، مربی یوونتوس هستند که البته به نظر می‌رسد آلگری در یووه بماند.

همچنین مربی جدید می‌تواند کادر فنی خود را به تیم اضافه کند. به جز ونگر، دستیاران او مانند بورو پریموراچ، نیل بانفیلد، گری پیتون، تونی کولبرت و کالین لوین هم از آرسنال می‌روند.

 

captcha
تازه ها
بیشتر